Komentāri
Svētdien kanālā TV3 sagaidāms īsts grāvējs – atgriezīsies varonīgais Tors!
Publicitātes foto

Svētdien, 18. decembrī, plkst. 20.00 kanālā TV3 gaidāma TV pirmizrāde grāvējam “Tors: Tumsas karaļvalsts”. Grandiozā cīņā starp varenajiem spēkiem, ar iespaidīgiem efektiem un spožu aktieru ansambli pie skatītājiem atgriezīsies varonīgais cīnītājs Tors.

“Marvel Studio” jau iekarojusi skatītāju sirdis ar daudziem fantastiskiem stāstiem par supervaroņiem, citplanētiešiem un citiem pār- un ne- cilvēkiem. Populārākie no tiem ir arī TV3 rādītie Dzelzs vīrs, Kapteinis Amerika, Halks, kā arī “Vairoga aģenti”, kas visus pārcilvēkus uzmana. Interesanti, ka filmas un seriāli ir savstarpēji saistīti. Arī filmā “Tors: Tumsas karaļvalsts” (Thot: The Dark World), būs redzami “Vairoga aģenti” no seriāla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Vīrišķīgais Tora atveidotājs Kriss Hemsvords par varoņa atgriešanos uz ekrāniem ļoti priecājas: ”Man ļoti patīk tēlot Toru un izaicinājums skatītājiem parādīt, kā varonis, visu filmas laiku risinot notikumus, arī pats aug un attīstās. Šī nav filma, kur beigās atnāk varonis, kurš visus izglābj. Šajā filmā viņam ir jāatrod sava vieta – vai tā būs uz zemes kopā ar Džeinu, vai arī Asgardā, no kuras viņš nāk? Tors arī sāk apjaust tumšās puses tam, ko patiesībā nozīmē būt valdniekam un troņa sargam. ”

Šajā filmā Tors atgriežas, lai dotos visriskantākajā no ceļojumiem, kura laikā viņš atkal satiks Džeinu Fosteri un atkal pārbaudīs brāļa Loki uzticību. Viņam būs jāziedo itin viss, lai glābtu cilvēci. Viss sāksies, kad sena rase, kuru vada atriebes kārais Malekits, būs iecerējusi Visuma deviņās valstībās sēt mūžīgu tumsu. Bojāeja draud arī planētai Zeme. Ļaunumam, ko nespēj uzveikt pat Odins un Asgardas karaspēks, pretī stājas varenais atriebējs Tors.

Godalgotajā filmā redzams patiesi spožs aktieru ansamblis – Kriss Hemsvorts, Natālija Portmane, Toms Hidlestons, Antonijs Hopkins un citi.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl