Komentāri
“Svešinieki” plāno kopīgos mājokļus; kurš pie kura dzīvos?
Publicitātes foto

Šova Precos ar svešinieku dalībnieki kāzu ceļojuma laikā pārrunāja kopīgā mājokļa jautājumu. Visgrūtāk tas risinājās Raimonda un Zaigas starpā. Lai vilks būtu paēdis un kaza dzīva, viņa izvirzīja kādu ultimātu.

”Senajā kultūrā tā arī bija, ka vīrs ieradās un aizveda sievu pie sevis, un sieviete īsti pat nezināja, kur viņu aizvedīs. Savukārt vīrieši, kas atnāca sievietes mājā, tika saukti par iegātņiem, un viņi nebija pārāk augstā cieņā,” skaidro psiholoģe Ināra Vārpa.

”Tas būtu pareizi dzīvot pie vīra, bet ar laiku esmu sapratusi, ka tomēr esmu pieradusi pie sava dzīvokļa, un, ierodoties pie vīra, es saprotu, ka man pasaule ir pilnīgi sabrukusi, ir jāizslēdz vecā dzīve un jācenšas dzīvot jauno dzīvi,” saka Zaiga. ”Man dzīvoklis saglabāsies, arī dzīvojot pie tevis, es maksāju par īri un maksāju rēķinus un visu, un turpinu dzīvot tā, kā līdz šim esmu dzīvojusi. Tikai es dzīvošu pie tevis,” skan jaunās sievas priekšlikums, norādot, ka mājokļa jautājumu viņa vismazāk gribētu sasteigt.

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl