Suns meklē mājas: vēl viens sunītis ticis pie mājām

1 komentārs
Suns meklē mājas: vēl viens sunītis ticis pie mājām
Foto: ekrānšāviņš

Vēl viens raidījuma Suns meklē mājas dalībnieks  – dzīvnieku patversmes Ulubele sunītis Paula – ir atradis sev ģimeni un mājas.

Šoreiz raidījums devās uz Bērzkroga mājām Upītēm, kur dzīvo Andra Puriņa ar savu meitu un viņas vīru. Lai gan mājās jau ir suns Rikko un divi kaķi, ģimene vēlas dot pajumti vēl vienam sunītim.

Uz Upītēm devās pieci patversmes Ulubele sunīši – Mokka, Paula, Kvazītis, Trņe un Gailenīte. Jau pāris stundas pēc iepazīšanās sāka atklāties suņu raksturi, kas parādīja, cik veiksmīgi sunīši varētu iedzīvoties jaunajās mājās. Svarīgs nosacījums bija – kā jaunais ģimenes loceklis uztvers mazu bērnu, kas dzīvo Upītēs, kā arī kuru sunīti pieņems Upītēs jau dzīvojošais suns Rikko.

Šajā raidījumā tā vien šķita, ka gala lēmumu pieņēma pats suņu puika, jo ar dzīvīgo Mokku viņam nesaskanēja. Toties Paulas klātbūtnē necentās parādīt, ka ir saimnieks. Tāpēc Paula nu ir pieņemta par Upīšu mājas jauno ģimenes locekli.

Pārējie sunīši turpinās meklēt sev draugu, kas tiem dos pajumti.

TOP komentāri

  • lilija
    0 0 0

    lilija

    Sākumā es šausminājos, jo šķita, ka netiek nemaz ņemta vērā suņu labsajūta un emocijas. Taču jau noskatoties 7. raidījumu, redzōt, ka vismaz pieci vēl ir ieguvuši sev īstas mājas (es ceru), tad jāpiekrīt Ulubeles saimniecei, ka tā tiek pievērsta sabiedrības uzmanība šajai sāpīgajai problēmai. Sabiedrība jau mums kluvusi dikti merkantila, ja kāds paņem dzīvieku, tad daudzi, kad apnīk, vienkārši tos pamet. Domāju, ka līdzigus, taču daudz pārdomātākus, šovus noteikti vajag turpināt arī citugad. Man pašali ir bijuš isuni, tagad jau vairākus gadus pēc pēdējā mīluļa nāves nav. Un man suņa ļoti pietrūkst. Taču garas dienas esmu prom darbā, dzīvoju viena, arī veselība klibo, tāpēc saprotu, ka sunītim tās būtu mocības. Un neriskēju ņemt. Šovā man arī vairāki sunīši iekrita sirdī, taču.. Un vēl. ievēroju, ka visi atkratās no bailīgākajiem, kautrīgākajiem. Vakar arī, Gailenīte bija ļoti bailīga, un tad nupotenciālās saimnieces ņēmās teikt, ka viņai vajag tādus saimniekus, kam būtu laiks nodarboties ar viņu. Nu tad nodarbojieties, ja reiz suņus mīlat, bet visiem visu vajag jau gatavu lietošanai. Un ļoti man Kvazītis iepatikās, taču viņam, protams, vajag īpašus saimniekus, kas augu dienu ir mājās. Nesaprotu šova rīkotājus, kas šādu sunīti (skaistuli) veda uz lauku mājām bez sētas. Viņš taču tur vienā mirklī aizklīstu nezināmāstālēs, neko neredzot. Beigās novēlu patiešām visiem dzīvniekiem gudrus un mīlošus saimniekus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl