Suns meklē mājas: Maija atrod ģimeni Ramatas pagastā

0 Komentāru
Suns meklē mājas: Maija atrod ģimeni Ramatas pagastā
Foto: ekrānšāviņš

Vēl viens sunītis atradis sev mājas – šoreiz tā ir sešus gadus vecā Maija.

Raidījums Suns meklē mājas un Ulubeles patversmes suņi šoreiz devās uz Mazsalacas novada Ramatas pagasta Raudītēm, kur saimnieko Ingrīda Vīķe. Saimniecībā ir vistas, vairāki desmiti govju un vismaz tikpat bišu stropu. Dravniecība ir Ingrīdas hobijs. Ingrīda arī ir bijusi pagasta gada cilvēks, tāpat viņas saimniecība ir atzīta par vienu no sakoptākajām sētā Latvijā. Ingrīdai palīdz Anete un Andrejs.

Neraugoties uz to, ka Raudītēs jau ir divi dukši – Čiks un Rika, saimniecības ļaudis ir nolēmuši, ka grib dot mājas vēl vienam sunim, kurš varētu gan govis ganīt, gan būt labs spēļu draugs.

Šoreiz šovā piedalījās pieci sunīši. Otto ir aptuveni 2 gadus vecs, un patversmē dzīvo jau gadu. Pepe ir aptuveni 1,5 gadus vecs, patversmē dzīvo jau gadu. Maija ir apmēram 6 gadus veca suņu meitene. Bet Meta un Marko ir teju vai dvīņi – abi sunīši ir četrus gadus veci, līdzīgi gan pēc izskata, gan rakstura.

Pirmajā dienā Vīķu ģimene cenšas iepazīties ar visiem pieciem suņiem un ielāgot katra raksturu. Uzreiz var pamanīt, ka ļoti draudzīgi un droši ir Maija un Otto, tad Pepe, bet Meta un Marko ir ārkārtīgi kautrīgi.

Saimniecības saimei visvairāk ir iepatikusies Maija un Otto, bet abus sunīšus paturēt ģimene īsti nevar. Pēc vairāku dienu būšanas kopā Vīķu ģimene ģimenei jāizlemj – kas paliks Raudītēs. Tā kā Maija parādīja, ka viņa varētu būt laba govju gane, ir draudzīga un rotaļīga, tad tika nolemts, ka viņa varētu palikt Raudītēs.

0 Komentāru