Suņi, kaķi un citi dzīvnieki veicina bērnu attīstību

Komentāri

Kā saka kaķītis? Kā saka sunītis? – tās ir vienas no pirmajām lietām, ko bērni iemācās izrunāt. Taču, lai tas notiktu, vecākiem ar bērniem ir jārotaļājas. Māmiņu klubs aicina iepazīties, kā to bērni apgūst rotaļu veidā.

Varētu šķist, ka rotaļas ar bērniem ir tikai jauka laika pavadīšana. Tomēr bērniem tas nozīmē daudz vairāk – tas ir pasaules un sevis izzināšanas veids. Tad, kad bērni ir mazliet paaugušies, tad dzīvnieki ir ļoti pateicīgs veids, kā mācīt bērnus, jo gan mēs, gan bērni emocionāli uztveram dzīvniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmsskolas vecuma skolotāja Zane Līcīte stāsta, ka daudzkārt caur spēlēšanās procesu ar bērnu var sarunāties. ”Piemēram, es saku bērnam, ka esmu žirafe, un viņa ir žirafe. Un tad es kā žirafe atnāku pie bērna, un viņa man pastāsta, ko viņa domā. Tad spēle vairs nav bērnišķīga, bet gan iesējams uzzināt daudz vairāk par bērnu.” Viņa arī atklāj, ka tas ir īpaši svarīgi gadījumos, ja bērns ir noslēgts. Vairāk skaties video.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl