”Sūdzas, ka nav ko vilkt, bet iepirkties nevēlas!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Alise un Rolands

”Sūdzas, ka nav ko vilkt, bet iepirkties nevēlas!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Alise un Rolands

Alise un Rolands ir viens no drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem, kas piedalās jaunajā modes šovā #ĢērbjosDominā! Abi šovam pieteicās, sakot, ka ir praktiskie latvieši – tikai divus gadus esot laulībā, bet reizēm jūtoties kā pensionāri, kuri velk apģērbu, līdz tas nesaplīst. Arī jaunas drēbes īsti negriboties pirkt, jo vecās taču vēl ļoti labi der!

Abi ikdienā strādā un audzina pusotru gadu veco dēliņu Aleksu. Starp zelta rudens baudīšanu Ogrē, kur pāris devās kopā ar vecākiem un bērnu, sarīkojot pikniku, abi ar nepacietību gaida arī savu dalību modes šovā #ĢērbjosDominā, jo tas būs izaicinājums abiem. Piesakoties šovam, pāriem bija nepieciešams norādīt, kas viens otra gaumē liekas neatbilstoši un kas ir tās lietas, kas visvairāk uzrunā. Jāteic, ka Alisei un Rolandam šis saraksts nebija no īsākajiem!

Alisei ikdienā patīk valkāt kleitas, kuras gada siltajos mēnešos kombinē ar baltām kediņām. Kā viņa pati atzīst, tas ir viņas ikdienā must have. Patīk staigāt augstpapēžu kurpēs, bet ikdienā tas sanākot reti. Rudenī pārsvarā staigā džinsa biksēs, pieskaņojot kādu džemperīti, vai blūzi.

Alise

Patīk džemperi, kas ir pieguloši, nepatīk hūdiji – man skapī nav neviena apģērba gabala ar kapuci. Mana mīļākā krāsa ir dzeltena, vairāk tādā kā sinepju tonī, bet, ja jāsaka godīgi, tad skapī vairāk atrodami tumši zili, pelēki un melni toņi.

Rolandam patīkot, ka Alise valkā garos zamša zābakus, pieskaņojot svārkus vai kleitu. Pēc Rolanda domām, Alisei labi izskatās bītlenes, it īpaši dzeltenā. Nepatīkot, ja viņa valkā pelēku blūzi vai džemperi, jo viņš pat nesaprotot, kā šos bezformīgos apģērbu gabalus īsti varot nosaukt. Nepatīkot, ka Alise sūdzas, ka viņai nav ko vilkt, bet atšķirībā no Rolanda, kurš attiecīgajā noskaņojumā labprāt iepērkas, Alises paradumi ir pretēji – uz veikalu iet iepirkt jaunas drēbes negribot.

”Esmu ļoti ekonomiska, man nepatīk tērēt daudz naudas. Iepērkos tad, kad ir nepieciešama konkrēta lieta, bet tādi kā vienkārši šopingi manā sarakstā nav. Man nepatīk daudz laika pavadīt iepērkoties. Kādreiz uzķēros uz atlaidēm, pat ja to lietu nevajag, pēc tam tikai apdomāju, vai tiešām to vilkšu!”

Pats Rolands ikdienā iemīļojis staigāt džinsos, džemperī vai T kreklā. Vismīļākās esot melnas “Nike” botas, bet cepures nēsājot tikai tad, ja mati nav izmazgāti vai ieveidoti. Rolandam patīk balta un melna krāsa apģērbā, bet reizēm varot uzvilkt arī ko rozā.

Komentējot Rolanda ikdienas stilu, Alise atzīst, ka viņai ne īpaši patīkot sporta bikses un sportiskie džemperi, kā arī T krekli, kuriem ir lieli uzraksti un zīmējumi. Patīkot, ka mugurā ir krekls un klasiskas bikses – vislabāk viņš izskatoties, kad viņam mugurā ir vienkārši balts vai melns T krekls bez jebkādiem uzrakstiem un zīmējumiem ar haki krāsas biksēm, kuras viņš vairs nevelk, jo uzskata, ka tās vairs nav modē!

Vai atpazināt sevi un savu otro pusīti šajā rakstā? Ja Jums arī, tāpat kā Alisei, nepatīk tērēt savu dārgo laiku iepērkoties un ja arī Jūs mēdzat valkāt drēbes līdz tās pavisam novalkājušās, skatieties, kā abiem mīlniekiem veiksies sacensībā par šova galveno balvu 1000 eiro vērtībā – modes šovā ”#ĢērbjosDominā”! Seko līdzi notikumiem jau no 17. oktobra! Vairāk skaties ŠEIT!