”Stulba un ”šalava”!” Dzelzīša šova dalībnieces aizvaino jaunpienācēju Baibu, Lauris atrisina situāciju, atvēsinot dāmas

3 komentāri

Šova ”Randiņš ar Dzelzīti” 10 raidījumā Līgai, Baibai un Doloresai bija jānodemonstrē prasme iestādīt ziedus. Redzot dāmu paveikto, Lauris uz randiņu uzaicināja Baibu. Atlikušajām abām dalībniecēm tas nepatika un emocijas tika izliktas sagaidot pāri atpakaļ no randiņa, nosaucot Baibu par stulbu un ”šalavu”.

Randiņa laikā aktieris un šova dalībniece apmeklēja kinopilsētiņu ”Cinevillu”, kur Lauris pastāstīja par pieredzi, filmējoties filmā ”Namejs”.

Dzelzīša šova Doloresa: Izdomāju, ka man būs simpātijas pret attiecīgo cilvēku, un samīlos – mīlēt ir vienkārši!

Dzelzīša šova Līga: Maska ļoti traucē, tu nejūti cilvēku, neredzi grimases, emocijas

Atgriežoties šova villā pārīti sagaidīja gardas pusdienas – vēži, kā arī neapmierinātās Līga un Doloresa. Sievietes atzina, ka priecājas redzēt vecpuisi, bet ne Baibu, turklāt abas dalībnieces Baibu nosauca par stulbu.

”Baiba nav konkurente, bet gan ”šalava”,” tā Līga, uzsverot, ka šova finālā jāpaliek viņai un Doloresai.

Baiba uz apvainojumiem reaģēja mierīgi, turpinot ēst vēžus, sakot, ka pirms šova bijusi normāla, bet atbraucot uz Ragaciemu, palikusi stulba.

Lauris necieš netaisnību un apvainojumus, tāpēc piedāvājies Līgu un Doloresu kopā nofotografēt pie baseina, bet to darīja tikai un vienīgi tāpēc, lai iegrūstu abas dāmas baseinā.

Šova dalībniecēm maskas ”aizgāja pa gaisu”, un Līga nesteidzās uzlikt atpakaļ masku, lai aizsegtu savu seju.

”Man nelikās korekti, ka tā par otru cilvēku saka, es ātri ”aizeju pa pieskari”, diezgan viegli mani izprovocēt,” tā Lauris.

Apsaukāšanās nepalika bez sekām, un Lauris lēma, ka šovu nākas pamest Līgai.

Par šova finālistēm kļūst Doloresa un Baiba. Kura no dalībniecēm uzvarēs? Skaties šovu “Randiņš ar Dzelzīti” televīzijā Go3 katru piektdienu!

3 komentāri