Šteinbergam jubilejas kūkas cepšanā kolēģe asistē no jūrmalas

1 komentārs
Šteinbergam jubilejas kūkas cepšanā kolēģe asistē no jūrmalas
Foto: ekrānuzņēmums

TV3 raidījuma Bez Tabu 15 gadu jubilejas svinību gaidās raidījuma vadītāji cep kūkas. Juris Šteinbergs, asistējot kolēģei Evelīnai Strazdiņai, apņēmies izcept aveņu kūku.

”Mēs pa šiem gadiem esam iemācījušies saprasties telepātiski, bet, tā kā kūkas cepšana ir nopietna ”štelle”, tad mums ir ļoti moderni sakari. Evelīna ir pie jūras, bet viņa palīdzēs vistiešākajā veidā, jo viņa zina, kā tā kūka jācep un no kā kūka sastāv. Es savukārt nezinu neko,” situācijas nopietnību virtuvē raksturo viens no raidījuma Bez Tabu vadītājiem Juris Šteinbergs.

Aveņu kūkas recepte

Sastāvdaļas: 120 grami sviesta, 60 grami cukura, 240 grami miltu, 2 olas, 300 gramu saldā krējuma, avenes.

Vispirms sakuļ sviestu, cukuru un olas. Pieber miltus un mīca ar rokām. Kad mīkla sagatavota, to ”iešauj” ledusskapī. Ķeras klāt kūkas pildījuma sagatavošanai. Ar mikseri saputo olas un cukuru. Masai pievieno 300 gramus saldā krējuma.

No ledusskapja izņemto mīklu liek veidnē. Kad mīkla izklāta, virsū lej pusi pildījuma un blīvi saliek avenes. Atlikušo pildījumu ielej starp avenēm. Liek cepeškrāsnī un cep apmēram 30 minūtes.

Tuvojas Bez Tabu jubileja un Dzīves smalkumu jaunā sezona

Pa vienai kūkai no četrām Bez Tabu personībām, kas nozīmē – līdz 20. augustam būs zināma katra varoņa gardākās kūkas recepte. Pēc tam to nodosim skatītāju vērtējumam, izmēģināšanai un gardai baudīšanai! Kūka, kas izpelnīsies vislielāko gardēžu atbalstu, kļūs par Bez Tabu 15 gadu dzimšanas dienas oficiālo kūku!

Neaizmirsti turpināt sekot līdzi arī Baibas un Ērika piedzīvojumiem Bez Tabu Dzīves smalkumi jaunākajā sezonā, kas TV3 kanālā gaidāma jau augusta beigās.

Apskati arī citu Bez Tabu personību gatavotās kūkas!

AGNESES DRUNKAS JUBILEJAS KŪKA

BEZ TABU DZĪVES SMALKUMU KŪKA