Sportiskā Ulvja vietā kastes nes Zanes draugi

2 komentāri
Sportiskā Ulvja vietā kastes nes Zanes draugi
Publicitātes foto

”Kur mans vīrs? Viņš aizņemts cilvēks. Man tagad jāstiepj kastes, viņam savas lietas jākārto,” ar smaidu par izveidojušos situāciju ar mājokļa maiņu raugās šova Precos ar svešinieku dalībniece Zane.

Kamēr fitnesa treneris un apsardzes dienesta darbinieks Ulvis ir ļoti aizņemts darbā, sieva Zane pārceļas uz jaunu dzīvokli. Tā vietā, lai pārcelšanās darbos palīdzētu vīrs, Zanei talkā nāk draugi. ”Viņš būs kaut kad vakarā, kad viss jau būs izdarīts. Viņš pat īsti nezina, uz kurieni mēs pārvācamies, bet es viņam iedevu atslēgas un izstāstīju. Es nezinu, vai viņš saprata,” šova Precos ar svešinieku piektajā sērijā skaidro Zane.

Pārcelšanās ir Zanes iniciatīva, un Ulvis to atbalsta šova ietvaros un dara to ”pienākuma un ķeksīša pēc”, skaidro Zane. Ulvis atklāj, ka ”neko tādu, lai speciāli nepalīdzētu, nav darījis”. ”Viņa gribēja pa dienu. Viņa teica, ka nāks palīgā draugi. Speciāli gaidīt uz mani vakarā arī muļķīgi. Ja ir iespēja palūgt draugiem, kuri atbalsta, nav nekādu problēmu un iemeslu to nedarīt,” saka Ulvis.

Kad Ulvis iekārtojies jaunajā mājvietā, nāk arī pāris atklāsmju. ”Līdz šai dienai, kamēr mēs dzīvojam kopā, nav bijuši nekādi intīmi brīži, pat nav bijušas bučiņas un tādas lietas. Es nezinu, ko viņa domā. Esmu jautājis, bet viņa neko neatbild. Man šobrīd nav vēlēšanās, tāpēc es arī nesperu pirmos soļus uz kaut ko tādu,” stāsta Ulvis. ”Laikam jau nejūtamies kā pāris. Mēs esam vienkārši cilvēki, kas dzīvo kopā. Kaut kādos apstākļos, laika posmā,” papildina Zane.

 

 

TOP komentāri

 • kika 9
  +1 +1 0

  kika 9

  Izskatās, ka Zane apzināti "gremdē" Ulvi citu acīs ( sākot ar bildi no masāžas salona, beidzot ar kastēm , kuras jāstiepj), jo pazīstu Ulvi,kā vienkāršu, izpalīdzīgu , atsaucīgu un ļoti strādīgu cilvēku.... viekārši , iespējams , tā nav viņa meitene. Ļoti novēlu Ulvim atrast to īsto, kura novērtē, nevis iegāž....
 • kaspars
  0 0 0

  kaspars

  Jā bet vai kāds var pateikt kur atrodās tā veģetārā kafejnicā kur Zane strādā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl