Šovu zvaigzne Saldus Anita kopā ar mīļoto pametusi Latviju
Skaties.lv

Saldeniece Anita Ozoliņa, kura koši uzmirdzēja TV3 šovos ”Tēta nedienas Latvijā” un ”Precētie pret brīvajiem”, pametusi Latviju un kopš jūlija sākuma mīt Nīderlandē. Uz vēju un tulpju zemi viņa devusies kopā ar mīļoto vīrieti Emīlu Reņko.

Kā liecina fotogrāfijas, ko Anita bagātīgi publicējusi sociālajos tīklos, četru bērnu māmiņa izskatās patiesi uzplaukusi, laimīga un viņas dzīve iet uz augšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No plašāka komentāra, vai Nīderlandē pāris ieradies ciemos vai uz ilgāku palikšanu, Anita atsakās.

”Gribu vienkārši mierīgi dzīvot – bez publiskas informācijas internetā,” portālam Skaties.lv no ārzemēm ziņo šovu zvaigzne, liekot saprast, ka no jebkādas publicitātes turpmāk atsakās.

Foto: Saldus Anita TV3 šovos un dzīvē

Maija izskaņā šovā ”Precētie pret brīvajiem” četru bērnu māmiņa, jaunā drauga atbalstīta, pārsteidza brīvo puisi taksidermistu Jāni ar tik nepiedienīgu piedāvājumu, kas viņai nodrošināja uzvaru spēlē. Lai gan sākotnēji tika plānots, ka šovā nepelnītie 800 eiro tiks tērēti kruīza braucienā kopā ar mīļoto, vēlāk Anita izlēma, ka labāk iepriecinās bērnus, nopērkot viņiem kādu skaistu dāvanu.

Saldenieces pirmais izgājiens TV skatītāju priekšā notika februāra sākumā šovā ”Tēta nedienas Latvijā”, kur viņa startēja kopā ar savu bērnu tēvu Jāni. Vēlāk gan atklājās, ka ģimene izjukusi un Anita gatavojās doties peļņā uz Franciju, tomēr brauciens nenotika.

Taču pavasaris Anitas dzīvē ienāca uz patiesi priecīgas nots – viņa uzsāka jaunas attiecības ar novadnieku Emīlu Reņko un bija atradusi pastāvīgu darbu, kas deva cerības, ka drīz vien sieviete atkal būs tiesīga audzināt savus bērnus.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 1

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl