Šovu zvaigzne Jeļena pošas dzemdībām; ierobežojumu dēļ grūti sagādāt zīdainim nepieciešamās lietas

Šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītā efektīvā Jeļena gada sākumā Turcijā apprecējās un drīz pēc tam atgriezās Latvijā, kur plāno laist pasaulē meitiņu. Kā savā ”Instagram” blogā atklāj topošā mamma, lielais brīdis tuvojas, un viņa tam ir lieliski sagatavojusies, iekārtojot skaistu istabiņu un sapērkot rozā lietiņas. Tiesa, Jeļena vēl nav izlēmusi, kur dzemdēs un no Turcijas vēl nav ieradies viņas vīrs, un ierobežojumu dēļ arī preču sagādāšana jaundzimušajam nemaz nav tik vienkārša.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • pasmaidu

  pasmaidu

  Turcijas privātklīnikās par dzemdībām jāmaksā ļoti lielas summas. Jeļena un tas turks ir nabadzīgi, to var redzēt pēc prastajām un nabadzīgajām kāzām. Turīgi cilvēki tādu parodiju par kāzām netaisa. Gan jau tāpēc sieviete izvēlas dzemdēt savu bērnu Latvijā, kur pakalpojumi ir lēti! Jo nabagi ārzemēs nevar to vienkārši atļauties!
 • Pamell

  Pamell

  Gan jau turku Aznaurjans drāž tagad citas meičas caurumtiņu! Tam acis šaudās pa labi un pa kreisi. Tie abi, kas kebanīcas sētā "apprecējās", kopā nebūs. Zinu to 100%!
  Un, Aznaurjans NAV turīgs! Zinu to ļoti labi!:) Toties visas meičas ņem pēc kārtas gultā! Un varat nestāstīt, ka īskājainais briesmonis paliks ar viņu! Nekad!
 • Vii

  Vii

  Bērniņš - tā ir ļoti liela laime! Un, paldies Dievam, nedzīvojam ne kara, ne bada, ne dabas katastrofu vidū. Ja veselība turas, tad būs arī pārējais. Vēlu par to biežāk atcerēties, un mazāk satraukties par muļķīgiem niekiem. PS jaundzimušajiem rotaļlietas - un it sevišķi pareizajā krāsā - tāpat nav vajadzīgas, visam vēl pietiks laika.
 • Kaija

  Kaija

  Alkoholu un cigaretes nopirkt var, bet bērniņam vajadzīgo ne - kur loģika??? Un ja bērniņš piedzimst priekšlaicīgi un internetā nav paspēts sagādāts, ko tad??
  • ...

   ...

   Latvijā prioritārā grupa ir dzērāji un pīpmaņi ne jaunās māmiņas.
 • Krista

  Krista

  Žēl ka tādu svilpjastu bērniem piešķir Latvijas pilsonību, lai gan viņu vecāki to nav pelnījuši, bet nepiešķir tiem kuri Latvijā ir gadiem nodzīvojuši, lai gan vecāki ir nepilsoņi. Tiešām jāmaina likumdošana, lai tādi vecāki nevarētu dzīvot no izkrāptiem pabalstiem.
  • Elmira

   Elmira

   gan jau pašai skauž ka neesi pieteikami laba un nevari atrast turigu arzemniēku kā jau dara 80 procenti latvijas bet teu paliek noželojami baleli
   • :D

    :D

    Krievu jelēna, iemācies vismaz rakstīt valsts valodā!
 • dincis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!