Šovu zvaigzne Jeļena par attāluma attiecībām, audzinot meitiņu

8 komentāri
Šovu zvaigzne Jeļena par attāluma attiecībām, audzinot meitiņu
INSTAGRAM

Jeļenu Karadžanu iepazinām televīzijas šovos, sievietes spilgtā, sievišķīgā āriene neatstāja nevienu vienaldzīgu. Ir pagājis laiks un šovu zvaigzne ir laimīgi apprecējusies, audzina nepilnus divus mēnešus vecu meitiņu, un bauda mātes lomu.

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos jaunā māmiņa atbild uz dažādiem fanu jautājumiem, kā arī izrāda savas mazās ģimenītes ikdienu. Ģimeniskās pastaigās jaunā māmiņa mīļoto iepazīstina ar skaistākajām un nozīmīgākajām Rīgas vietām.

Foto: šovu zvaigzne Jeļena ”uzbūrusi” meitiņai princeses cienīgu rozā valstību

Šovu zvaigzne Jeļena laidusi pasaulē meitiņu

Jeļena un viņas vīrs Ševkets iepazinušies pirms diviem gadiem kādā no Antālijas restorāniem. Sekoja iemīlēšanās un būšana kopā – par spīti attālumam.

Jaunā māmiņa paziņo, ka pāris nebaidās atsvešināties, neskatoties uz to, ka vairumā laika dzīvo katrs savā valstī. Šādā attiecību modulī viņi ir jau divus gadus, laiks ir pierādījis, ka attālums satuvina, ne šķir.

Esot atstatus, mīlnieki katru dienu sazvanās, veic video zvanus, laimīgajam tēvam ik dienu tiek parādīta meitiņa, nodrošinot iespēju piedalīties ģimenes ikdienā.

Maija beigās Jeļena ar mazo Stefāniju Asju paliks Latvijā divatā, jo Ševkets dosies atpakaļ uz Antāliju. Jaunā māmiņa kopā ar meitiņu vēl neplāno ceļojumu uz Turciju, jo vēlas, lai mazā princese paaugas.

Bieži vien vīriešiem ir problēmas ar sieviešu ģimenēm, sievasmātēm, tas nav Jeļenas gadījums, viņas mīļotais lieliski saprotas ar viņas vecākiem.

Primārā valoda, kuru Stefānija dzird ikdienā un kurā sarunāsies ir krievu valoda, kamēr tētis ir kopā ar ģimeni, daudz nākas dzirdēt arī turku valodu, bet vēlāk Jeļena plāno meitiņai mācīt arī angļu un latviešu valodas.

Kā grūtāko mātes lomā Jeļena nosauc visa paspēšanu un laika atrašanu sev.

8 komentāri