Šovu zvaigzne Jeļena Karadžana nosauc iemeslus, kāpēc nedzīvo pie vīra Turcijā

31 komentārs
Šovu zvaigzne Jeļena Karadžana nosauc iemeslus, kāpēc nedzīvo pie vīra Turcijā
INSTAGRAM

Šovu zvaigzne Jeļena Karadžana ir laimīgi precējusies ar Sevketu, kurš dzīvo Turcijā. Pāris audzina nepilnus sešus mēnešus vecu meitiņu Stefāniju Asju. Jeļena atklāj iemeslus, kāpēc joprojām nav pārvākusies pie mīļotā.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Jeļena raksta, ka pārvākšanās ir laika jautājums, viss atkarīgs no tā, cik ātri viņa morāli būs gatava citai videi, dzīvesvietai un atmosfērai.

Laimīga laulība ar ārzemnieku! Šovu zvaigzne Jeļena Karadžana lauž mītus par turku vīriešiem

Laimīga laulība ar ārzemnieku! Šovu zvaigzne Jeļena Karadžana lauž mītus par turku vīriešiem

”Bieži dzirdu pārmetumus, kāpēc vīrs nedzīvo ar mums, drīzāk jautājumam būtu jāskan, kāpēc mēs nedzīvojam ar vīru. Vīrs jau sen saka, lai braucam pie viņa,” paziņo Jeļena.

Jaunā māmiņa neslēpj, ka nav morāli gatava visu pamest un doties prom. Daudzi vēlas pēc iespējas ātrāk tikt prom no Latvijas, aizbraukt uz ārzemēm, bet tas nav viņas gadījums.

”Man šeit ir darbs, kurā strādāju 17 gadus, draugi un vecāki. Man šeit viss ir pazīstams un tuvs. 33 gadus dzīvoju Latvijā un esmu šeit ”iesūnojusi”, man ir grūti sevi iedomāties citā vidē, citā valstī,” aizdomājas Jeļena.

Otra problēmas puse ir mazā Stefānija, kamēr meitiņa ir pavisam maziņa, šovu zvaigzne neplāno pamest dzimteni. Galvenie iemesli ir valodas barjera un medicīnas pieejamība. Kur meklēt speciālistus, ģimenes ārstus, pediatrus?

”Turcijā es būtu ārzemnieks, lai saņemtu kvalitatīvu medicīnisko aprūpi, ir jākārto uzturēšanās atļauja, kas arī ir sarežģīts un ilgs process. Domāju, ka mūsu pārvākšanās uz Turciju būs tikai pēc pāris gadiem,” visu pārdomājot nosaka Jeļena.

Jaunā māmiņa kopā ar mazulīti bija plānojusi oktobrī doties uz Turciju, domājot, ka meitiņas sešu mēnešu vecums ir labs laiks pirmajai vizītei pie turku radiem. Nu Jeļena tā nedomā, tāpēc oktobrī pie viņām Latvijā ieradīsies Sevkets, bet viņu ciemošanās tiek atlikta uz nenoteiktu laiku.

31 komentārs