Šovu zvaigzne Jeļena apprecēties ar turku vīrieti nolēma pēc pāris nedēļu kopā būšanas

55 komentāri
Šovu zvaigzne Jeļena apprecēties ar turku vīrieti nolēma pēc pāris nedēļu kopā būšanas
INSTAGRAM

Gada sākumā kļuva zināms, ka par šovu veterāni dēvētā Jeļena Karadžana (agrāk – Petrova) ir ne tikai iestūrējusi laulības ostā ar turku tautības vīrieti, bet arī gatavojas kļūt par māmiņu. Nu viņa pastāstījusi, ka abi lēmumi pieņemti, kad ar nākamo vīru Ševketu dzīvē bija pazīstami vien pāris nedēļas.

Pagājušās nedēļas nogalē viņa saviem atbalstītājiem sociālajos tīklos pastāstījusi ne tikai to, cik straujš bijis viņas ceļš uz laulībām, bet arī kā uztur ”dzirkstelīti” attiecībās ar vīru, abiem atdodoties katram savā valstī.

Šovu zvaigzne Jeļena laidusi pasaulē meitu

”Mums vispār ir ļoti interesants stāsts. Reāli dzīvē esam pazīstami laikam tikai divas trīs nedēļas, līdz nonācām līdz laulības un bērniņa plānošanai.

Vispār bijām pazīstami pusotru gadu līdz laulības slēgšanai, taču, ņemot vērā visus Covid apstākļus, reāli dzīvē bijām pazīstami tikai pāris nedēļas,” viņa atklājusi faniem ”Instagram” stāstiņos.

Taču attālums attiecībām netraucē arī tagad, kad vīrs pēc ciemošanās Latvijā atgriezies Turcijā. “Laikam būšu banāla, bet biežāka komunikācija,” jautāta, kā pārvarēt ilgstošu distanci attiecībās, saka Jeļena. “Regulāra komunikācija, zvani, videozvani. Domas un nākotnes apdomāšana un plāni. Tas viss dod ilūziju, ka viss ir tepat, tuvu un drīz.”

Atbildot, kā pašiem izdodas uzturēt ”dzirkstelīti” attiecībās, Jeļena teic: “Mīlestība. Lai arī cik banāli tas izklausītos, bet mēs atradām viens otru, un mūsu “dzirkstelīte” ir būt tādiem, kādi esam.”

Tāpat viņa skaidro, ka, par spīti tam, ka patlaban ar vīru nav viens otram blakus ikdienā, viņai svarīgi nezaudēt sievišķību: ”Protams, es vienmēr palieku sieviete, mīloša, gādīga sieva un māte. Sievišķība, sevis kopšana un uzturēšana formā – tās visas ir lietas, par kurām nedrīkst aizmirst, pat ja esi precēta un ar bērniem.

Mans vīrs saka, ka viņš ir laimīgākais vīrietis pasaulē, jo es viņu par tādu padaru. Ne tikai ar to, ka esmu gādīga un cienoša sieva un māte, gudra un stipra sieviete, bet arī ar to, ka esmu sievišķīga un vienmēr kopta.”

Jeļena, kurai šonedēļ apritēs 33 gadi, arī atklājusi, ka pieņemt islāmu nav viņas plānos. “Reliģijas pamatā ir ticība. Cilvēks pieņem reliģiju tad, kad apzināti tic, kas šis ir vienīgais un pareizākais ceļš uz patiesību,” skaidro sieviete.

Būdama kristiete, viņa nepieņem Allāhu. “Līdz ar to arī Allāhs nekad nepieņems mani. Līdz brīdim, kamēr es nesākšu svēti ticēt, ka tas ir vienīgais Dievs.”

55 komentāri