Viesi vakariņās pie jogas čempiona Sanda paliek ar vaļā mutēm

2 komentāri

Šonedēļ ”Gandrīz ideālās vakariņās” satikušies dažādu profesiju pārstāvji – mūziķe Annija Putniņa, sabiedrisko attiecību speciālists un mūziķis Kaspars Upacieris jeb Ufo, vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone un jogas skolotājs Sandis Inzelbergs, kurš galdu klāja otrdienas vakarā.

Sandis jaunos draugus uzņēma dzīvoklī, kurā mitinās kopā ar mammu, kura, pēc Kaspara teiktā, ir pilnīgs pretstats dēlam. Šī bija pirmā reize Sanda mūžā, kad viņš uzņēma viesus.

Ar ēst gatavošanu Sandim gāja kā pa celmiem. Viņš arī atzinās, ka necer par ēdienu saņemt augstas atzīmes. ”Es spiedīšu uz šoviņu un atmosfēru,” to, kā centīsies iepriecināt jaunos draugus, skaidroja Sandis.

Uzkodā galdā tika celtas krāsnī ceptas siermaizītes ar salātiem. ”Es neesmu audzināta būt netaktiska, lai vaicātu: vai tas ir viss, vai būs mērce, vai būs garšvielas, vai ar to mēs sākam vai tās ir beigas?” uzkodu vērtēja Inese.

Sandis pats no uzkodas baudīšanas atturējās, jo bija nolēmis ciemiņus vakara gaitā iepriecināt ar dažādiem trikiem.

Pamatēdienā Sandis pasniedza kārtaino kartupeļu un vistas gaļas sacepumu, kas ciemiņiem šķita par sāļu.

Pats gan atteicās to pat pagaršot. ”Es nemaz nevarētu atļauties. Ja es tādu apēstu, tad rītdien būtu sumo statusā,” skaidroja jogas treneris.

Kad viesi bija iestiprinājušies, bija pienācis laiks Sanda galvenajam uznācienam – viņš katram no klātesošajiem veltīja kādu triku.

”Tas ir kā dziedinājums acīm,” Sandu šovu vērtēja Inese. ”Tas bija kaut kas fenomenāls, tik tiešām ārpus domas par cilvēka ķermeņa iespējām, resursu dziļumu, jebko, kas saistās ar fizisko ķermeni un gravitāciju,” jūsmoja Inese.

Kā izteicās Kaspars, šī bija pirmā reize, kad viņam sniegts individuāls priekšnesums, turklāt vīrieša izpildījumā.

Klāt bija arī vakara saldākā daļa, Sandis galdā cēla biezpiena krēmu ar aprikožu mērci, un visbeidzot arī namatēvs ķērās pie ēšanas.

”Priekš cilvēka, kurš pirmo reizi gatavo ēst viesiem un pirmo reizi viesus uzņem pie sevis mājās, super,” vakaru vērtēja Ufo.

No saviem vakariņu draugiem Sandis saņēma 72 punktus, un tas nozīmē, ka no cīņas par galveno balvu viņš izstājās.

2 komentāri