Video: Maija Sējāne vakariņu šovā sarīko jestras sacīkstes ar zāles pļāvēju

1 komentārs

Šajā nedēļā TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” viens pie otra ciemosies ļaudis no dziedāšanas šova ”X Faktors” komandas.

Savus šova kolēģus mēģinās pārsteigt ”X Faktora” muzikālā producente Maija Sējāne, dizainere un šova stiliste Indra Salceviča, gleznotājs un dalībnieku vizuālā tēla meistars Arvils Linde un šova vadītājs Markus Riva.

Pirmajā vakarā savās mājās galdu klāja Maija. Namamātes ciemiņiem bija sarūpējusi ne tikai vakariņas, bet arī izklaides. Uzkodā galdā tika celti salāti ar ceptām tīģergarnelēm.

Markus Riva, kurš kompānijā ir vienīgais vegāns, priecājās, ka Maija bija padomājusi salātus pasniegt bez jūras veltēm. Vienīgi porcija esot bijusi par mazu. ”Varbūt tādēļ, ka es ēdu salīdzinoši daudz, un es arī biju speciāli neēdis kādas trīs dienas, gatavojoties šim raidījumam,” skaidroja Markus Riva.

Pamatēdienā tika pasniegts amerikāņu steiks ar kartupeļiem un sparģeļiem, bet Markus tika pie īpašās porcijas – gaļa tika aizstāta ar grilētiem šampinjoniem ar vegānu sieru. Dziedātājs gan jutis nelielu mazuma piegaršu, tādēļ neatteicās notiesāt dārzeņus no Indras un Maijas šķīvja.

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks izklaidei, un Maija ciemiņiem piedāvā izbraukt slalomā ar zāles pļāvēju. Trasi visātrāk izbrauca un pie balvas tika Arvils. ”Izklaide bija jautra, piedeva asumu pasākumam,” gandarīts bija Arvils.

Pēc jautrās atrakcijas Maija pasniedza pašgatavotu vegānu kokospiena saldējumu, kas izrādījās labākais, ko Markus ir ēdis, tādēļ viņš apēdis trīs porcijas.

Par ēdienu, izklaidi un vakara atmosfēru kopumā Maija nopelnīja 84 punktus.

1 komentārs