Video: ieskats zīmola ”Amoralle” īpašnieces Ineses Ozolas dzīvoklī ar koku

Pievienot komentāru
Video: ieskats zīmola ”Amoralle” īpašnieces Ineses Ozolas dzīvoklī ar koku

Pirmdienas, 30. novembra, pievakarē TV3 atsāksies šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” raidījumu cikls, kurā četri savstarpēji nepazīstami, bet sabiedrībā zināmi ļaudis dodas cits pie cita ciemos, un šajā nedēļā pirmā sava nama durvis atvērs zīmola ”Amoralle” īpašniece Inese Ozola.

Ierasti šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” skatītājiem ir iespēja novērtēt ne vien populāru ļaužu ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes, bet arī to, kā viņi iekārtojuši savus mājokļus.

Inese ciemiņus uzņems savos mājīgajos apartamentos Ķīpsalā, kas iekārtoti divos stāvos un kur, namamātes vārdiem runājot, mājo mīlestība.

Pošoties vakariņām, Inese būs sevišķi pacentusies – iepriekš viņa jau būs saklājusi galdu, un tā klājumam izvēlējusies divas, viņasprāt, būtiskākās lietas, – nelielu sirds formas akmeņu kolekciju un melnas keramikas putnu pārīti, kas namamātei saistās ar mūžīgu mīlestību.

”Melnie mākslas darbi ir pēdējais jaunpienācējs mūsu melnajai kolekcijai. Mēs krājam melnus keramikas, koka un stikla mākslas darbus,” par savu aizraušanos klāstīs Inese.

Tomēr melna Ineses mājā ir ne tikai māksla – arī viesistabas un virtuves interjerā dominē tumšie toņi.

Šova skatītājiem būs iespēja ielūkoties ari kādā pavisam īpašā Ineses mājokļa stūrī – terasē, par kuru viņai ir liels prieks un lepnums.

”Ir tāds ticējums, ka katrai latviešu mājai pie ieejas durvīm jābūt iestādītam pīlādzim. Tas nes mājai svētību. Tā ir sena latviešu tradīcija. Ņemot vērā, ka šis ir dzīvoklis, tas iestādīt pie ieejas durvīm nebija tik vienkārši, bet mēs atradām risinājumu un gribējām pīlādzi iestādīt uz terases,” atklās Inese.

Ko galdā cels Inese un kāds izvērtīsies vakars pie viņas skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” pirmdien, 30. novembrī, plkst. 18:10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jebkurā vietā un laikā!