Video: ieskats, kādā šaurībā dzīvo slavenā “influencere” Elīna Didrihsone

135 komentāri

Šīs nedēļas vakariņu maratonu izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” noslēgs influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone. Īsi pirms raidījuma Skaties.lv piedāvā ielūkoties, kā dzīvo viena no pašmāju ietekmīgākajām influencerēm.

TV3 vakariņu šovs ierasti ļauj novērtēt ne tikai sabiedrībā zināmu ļaužu ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes, bet arī to, kā viņi iekārtojuši savus mājokļus.

”Šī ir mana mīlas ligzdiņa, šo noteikti ir redzējuši ļoti daudzi tūkstoši manu sekotāju. Dzīvoklītis mums ir super maziņš. Es no tā nekautrējos. Bet tik tiešām šeit ir ļoti maz vietas,” uzņemot vakariņu šova filmēšanas grupu savā miteklī, klāstīs Didrihsone.

Kā viņa skaidros, mājoklis, kurā viņa mitinās kopā ar vīru Nauri un sunīti, ir nudien šaurs, jo, kad ciemos ierodas kāds draugs, ”ir jādomā, kur lai apsēžas, kur lai noliek dibenu”.

Šī iemesla dēļ dzīvoklī nav arī ēdamgalda. ”Mēs reāli uz balkona netiksim, ja mēs te galdu iestumsim iekšā.”

Elīna neslēps, ka veļu spiesti žāvēt uz durvīm. ”Kā ir, tā dzīvojam”. Tāpat viņa paziņos, ka katram ir savs nekārtības stūrītis, un viņa šajā ziņā nav izņēmums.

”Es nevaru četrus vakarus pēc kārtas “lopsēt” visu, ko gribas” – Didrihsone komentē pieēšanos vakariņu šovā

Vēl slavenā “influencere” atrādīs kādu, pašas vārdiem, episku rāmi, kas cietis ģimenes strīda laikā ar vīru: ”Vai nu es ar dvieli uzsitu vai ko, viņš vienkārši nogāzās.”

Andrim Reizenbergam mieru neliks doma par dvieli, ar kuru var saplēst rāmi.

Kādas izvērtīsies Elīnas rīkotās vakariņas, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” ceturtdien, 22. oktobrī, plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jebkurā vietā un laikā!

135 komentāri