Video: ieskats, kā dzīvo Indras Salcevičas bijušais vīrs un viņa jaunā draudzene

8 komentāri
Video: ieskats, kā dzīvo Indras Salcevičas bijušais vīrs un viņa jaunā draudzene

Šajā nedēļā TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” cits pēc cita galdu klāj vietējie uzņēmēji, un otrajā vakarā kulinārajā sacensībā metīsies prasmīgs kafijas pagatavotājs Kaspars Bērziņš.

”Gandrīz ideālas vakariņas” ierasti ļauj novērtēt ne tikai sabiedrībā zināmu ļaužu gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes, bet arī sniedz iespēju ielūkoties slavenību mājokļos.

Šīs nedēļas otrās vakariņas gatavos ”influenceris” un barista Kaspars Bērziņš, par kuru beidzamajā laikā lielākā sabiedrības interese uzplaukusi saistībā ar viņa mīlas dzīvi – drīz pēc šķiršanās no stilistes Indras Salcevičas viņš izveidojis attiecības ar zobu higiēnisti Justīni Silicku.

Kaspars šova skatītājiem parāda ne tikai to, cik skaisti sakārtojis dzīvokli, kurā mitinās kopā ar jauno sirdsdāmu, bet arī pastāsta, ka ir liels aktīvās atpūtas fans.

”Ceļošana, aktīvā atpūta – tas ir pilnīgi mans,” saka Kaspars. ”Es tiešām nevaru sagaidīt pavasari, vasaru, jo šis ir tas gads, kad es esmu nolēmis, ka es sākšu braukt ar riteni.

Vispār man riteņbraukšana nepatīk. Draudzenei ir velosipēds, tagad mēs esam nonākuši pie tā, ka man arī vajag velosipēdu. Dosimies izbraukumos pa Rīgas ielām,” skaidro Kaspars un uz draudzenes velosipēda pavizinās pa dzīvokli.

”Ielejiet kāds viņai 50 gramus!” ”Influencerim” Kasparam Bērziņam švuncīgs uznāciens vakariņu šovā

Cik atraktīvs Kaspars būs virtuvē un kā viņam veiksies ar viesu uzņemšanu, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” otrdien, 13. aprīlī, plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!