Video: ieskats, kā Baltezerā dzīvo slavenā dziedātāja Olga Rajecka

69 komentāri

Izklaidējošā kulinārijas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas noslēdzošajās vakarā gaidāma viesošanās Baltezerā – ciemiņus uzņems latviešu estrādes dīva Olga Rajecka.

TV3 šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas” skatītājiem ļauj novērtēt ne tikai to, kā populāriem ļaudīm sokas ar ēst gatavošanu un viesu uzņemšanu, bet arī sniedz iespēju ielūkoties zvaigžņu mājokļos.

Olga Rajecka, uzņemot šova filmēšanas komandu savās mājās Baltezerā, kur dzīvo kopā ar vīru Ivo Bankavu, nekavējas izrādīt savu gleznu kolekciju.

Vienu no sienām rotā Elitas Patmalnieces radītā glezna, ko dziedātāja no mākslinieces saņēmusi dāvanā 50 gadu jubilejā pirms astoņiem gadiem. Pie citas sienas piekārts namamātes portrets.

Dziedātāja teic, ka vienmēr atved arī kādu gleznu no ārzemēm, un palepojas ar mākslas darbiem, kas atceļojuši no tālienes – 2016. gadā viņa krāšņu gleznu pārvedusi no Dominikānas, bet pagājušā gada sākumā – no Tanzānijas.

”Man ļoti patika Tanzānijā, Āfrikā, kad mēs bijām kopā ar Aiju (Aija Andrejeva – red.) , Ansonu (Kaspars Ansons – red.) un ar manu vīru Ivo, mēs bijām vesela kompānija. Man ļoti patika tas, kas tur darījās, un glezna atspoguļo Tanzāniju,” klāsta Olga.

Kā atklāj namamāte, mājā Baltezerā viņa mitinās jau 20 gadus. ”Man ļoti patīk manas mājas, esmu pati viņas izveidojusi un ļoti lepojos ar to,” uzver Olga.

Ar patiesu lepnuma dziedātāja izrāda arī savu ”slavas zāli”, kurā atrodas dažādu laiku fotogrāfijas, plakāti, karogi, dāvanas, balvas, goda raksti, atzinības, pateicības un citas nozīmīgas lietas. ”Vārdsakot, šis ir mans muzejs,” saka Olga.

”Esmu Lielvārdes Goda pilsonis,” atklāj Olga. ”Man ir trīs medaļas, viens ordenis, tā ka man viss kaut kas ir. Es tomēr jau 40 gadus profesionāli dziedu.”

Līdz šim vakariņotāji viens otram no sirds salikuši tikai desmitniekus, jo, kas no sirds nācis, sirdij trāpa. Nu Olgas kārta mirdzēt visā savā krāšņumā un pelnīt desmitniekus, lai pievienotos izlozei par spēles galveno balvu.

Ko Olga cels galdā saviem viesiem, kāda izvērtīsies viesošanās pie Olgas un kurš kļūs par nedēļas uzvarētāju, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” ceturtdien, 19. novembrī, plkst. 18.10 TV3 un video platformā Go3!

69 komentāri