Video: ieskats deputāta Alda Gobzema mājoklī ar baseinu pagalmā

93 komentāri

TV3 gatavošanas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” trešajā namatēva lomā iejutīsies Saeimas deputāts Aldis Gobzems – viņš ciemiņus uzņems savā ģimenes ligzdiņā Baltezerā.

Jau ierasts, ka ”Gandrīz ideālas vakariņas” skatītājiem sniedz iespēju novērtēt ne tikai to, kā slavenībām veicas ar ēst gatavošanu un ciemiņu uzņemšanu, bet arī ļauj ielūkoties viņu mājokļos.

Aldis, uzņemot TV šova filmēšanas komandu savās mājās, vispirms izrādīs dārzu, kurā vieta atradusies bērnu slidkalniņam un nelielai improvizācijai par piedzīvojumu parku ”Mežakaķis”.

”Šeit nebūs speciālas izklaides, speciāli uzdevumi. Es teicu, ka peldkostīms jāņem līdzi. Ja kāds gribēs, varēs ieiet baseinā,” paziņos deputāts.

Viņš ļaus ielūkoties arī mājas iekšienē un kā pirmo izrādīs lielo galdu, pie kura sliktos laikapstākļos ģimene pulcējas ēšanas reizēs un norit pasēdēšana ar draugiem.

Tāpat skatītājiem būs ļaut novērtēt politiķa virtuvi un to, cik tajā viņš darbosies pārliecinoši.

Kāds izvērtīsies vakars pie Alda, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” trešdien, 25. novembrī, plkst. 18:10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jebkurā vietā un laikā!