Valsts svētku nedēļā vakariņu šovā triumfē Agris Daņiļevičs

25 komentāri
Valsts svētku nedēļā vakariņu šovā triumfē Agris Daņiļevičs
PUBLICITĀTES FOTO

TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas noslēdzošais vakars aizritēja patriotiskās un svinīgās noskaņās. Ceturtdienas vakarā viesus uzņēma horeogrāfs Agris Daņiļevičs, kurš trīs vakarus bija pacietīgi gaidījis, lai varētu izpausties pēc pilnas svētku programmas.

Šajā nedēļā vakariņu maratonu atklāja titula ”Latvijas lepnums 2019” ieguvēja Dina Grīnberga, tad sekoja latvisks piedzīvojums pie ”tautumeitas” Asnates Rancānes, trešajā vakarā silti ģimeniski visus uzņēma un saviļņoja diriģents Jānis Ozols.

Agris ciemiņus uzņēma savās mājās ”Putni”, un viesiem bija ne tikai sarūpējis bagātīgu svētku mielastu, bet padomājis arī par patriotisku noformējumu. Uzkodā ciemiņiem bija iespēja nobaudīt četru veidu zivis. ”Šī noteikti ir sapņu uzkoda. Jebkurš cilvēks, kuram garšo zivis, noteikti vēlētos nobaudīt,” jūsmoja Jānis.

Aizkustinošs bija namatēva nākamais uznāciens – viņš klātesošajiem nolasīja paša sacerētu dzejoli, kas veltīts dejotājiem. ”Sirds sažņaudzās,” to cik emocionāli tas bija, apliecināja Jānis.

Pamatēdienā tika servēti nedaudz piedeguši teļa vaigi ar piedevām, ko ciemiņi novērtēja ļoti atzinīgi. ”Tas bija dievīgs pamatēdiens,” vērtēja Asnate.

Bija laiks izklaidei, un Agris bija izdomājis īstenot vēl kādu ideju – nodibināt folkloras kopu.

Pēc jandelēšanās pienāca deserta baudīšanas laiks, un namatēvs galdā cēla karsto saldējumu.

”Ēšana ir smags darbs,” vakariņu noslēgumā secināja Jānis, un arī pārējie ciemiņi atzina, ka punči ir pilni.

Ciemošanos pie Agra Asnate, Dina un Jānis novērtēja ar 89 punktiem, līdz ar to viņš ieguva svētku nedēļas uzvarētāja godu un lielo balvu.
25 komentāri