Vakariņu šova viesi mazmājiņā iedibina jaunu tradīciju

2 komentāri

Šajā nedēļā TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” kopā vakariņo mūziķi Māra Upmane-Holšteine un Ralfs Eilands, aktrise Rēzija Kalniņa un žurnālists Ralfs Dravnieks, kurš viesus uzņēma trešdienas vakarā.

Vakars pie Ralfa Dravnieka iesākumā solījās būt mežonīgs, jo viņš viesus bija aicinājis saģērbties tā vienkāršāk. Taču ciemošanās Ralfa mazdārziņā raibo kompāniju vēl vairāk satuvināja.

Arī šā vakarā namatēvs bija respektējis ciemiņu garšas kārpiņas un uzkodā pasniegto biešu zupu bija gatavojis, nedaudz pamainot recepti. ”Tas ir labākais saimnieks, kurš pielāgojas, lai viesi ir priecīgi,” atzina Māra.

Tāpat mūziķe neslēpa pārsteigumu par dārza mājiņā esošajām dekorācijām un gaisotni, jo no Ralfa bija gaidījusi ”panku gājienu”.

Kad zupa bija nobaudīta, bija laiks pamatēdienam, un abi Ralfi kavēja laiku pie grila, kas citkārt ļoti kaitina Māru, bet šajā vakarā mūziķei bija tik lieliska sabiedrība kā Rēzija, tādēļ dusmoties nebija iemesla.

Visbeidzot galdā tika celti vārīti kartupeļi ar cūkgaļas un sēņu mērci un salātiem. Desertā tika pasniegti biezpiena plācenīši, kas īpaši pie dūšas gāja abām dāmām.

Kad ēšana bija galā, bija laiks izklaidei, un namatēvs paziņoja, ka laiks spēlēt kārtis uz izģērbšanos. Rēzija izteicās, ko pie apģērba piespraustā mikrofona dēļ to nevar darīt, bet Māra jau paspēja nopriecāties, cik daudz drēbju kārtu viņai ir mugurā, no kā vajadzības gadījumā varētu atbrīvoties.

Taču spēle uz izģērbšanos izrādījās joks. Dravniekam bija padomā ar citas kāršu spēles starpniecību pārbaudīt, kā viesi melo. Lielākais blēdis izrādījās Eilands. ”Tā nav šmaukšanās, ja nepieķer galda spēlēs,” sprieda Ralfs.

Savukārt Rēzija skaidroja, ka viņai patīk būt maksimāli godīgai. ”Manuprāt, mēs varam dzīvē vinnēt tikai tad, ja mēs esam godīgi,” sacīja aktrise. ”Man ļoti patika, ka citi mēģināja blēdīties, un es vinnēju ar to, ka es vienkārši biju godīga.”

Dravnieks par šo vakaru no viesiem nopelnīja 87 punktus.

Ciemošanās noslēgumā viesi iesāka jaunu tradīciju dārzā – katrs atstāja autogrāfu mazmājiņā, un, kā sprieda namatēvs, pēc 70 gadiem izsolē pārdot poda vāku ar Rēzijas Kalniņas autogrāfu būtu ko vērts.

2 komentāri