Vakariņu šovā uzvirmo lielākā intriga, kāda jebkad bijusi

1 komentārs

Otrdienas, 12. oktobra, pievakarē kanāla TV3 skatītājus priecēs šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais raidījums, un tajā ciemiņus uzņems un izklaidēs jogas treneris Sandis Inzelbergs.

”Es ievēroju atturīgu dzīvesveidu, tajā ziņā arī attiecībā uz pretējo dzimumu, jo man ir pārliecība, kādai vajadzētu būt tai meitenei, manai mūža mīlestībai, un tikai tad, kad es tādu satikšu, tikai tad es nodošos attiecībām,” par sevi stāsta Sandis.

Šā vakara namatēvs atklāj vēl kādu interesantu faktu – viņš ēd vienu reizi dienā, un tas notiek gandrīz vienā un tajā pašā laikā – ap desmitiem vakarā.

Arī Sanda ēdiens allaž ir viens un tas pats. ”Gurķis, tomāts, četras olas, Ķīnas salāts, reizēm klāt drusciņ maizīte, piedzeru vai nu kefīru vai pienu,” par savu ikdienas ēdienkarti stāsta jogas treneris.

Ko Sandis cels galdā saviem viesiem? ”Es šo ēdienkarti mēģināju uztaisīt tā, lai vidusmēra cilvēkam tas būtu garšīgi un patīkami,” teic vakariņu šova dalībnieks.

”Tas būs ēdiens, kādu ne gluži es varbūt pats ēstu, lai gan tas lielā mērā atbilst gan manām vērtībām, gan arī lielākajai daļai cilvēku tas noteikti liksies garšīgi,” intrigu uzbur Sandis.

Un kā spriež šova aizkadra balss aktieris Artūrs Skrastiņš, lielāka intriga ”Gandrīz ideālās vakariņās” vēl nav bijusi – kā viesus pacienās cilvēks, kurš ēd reizi dienā vienu un to pašu. Skaties šovā otrdien, 12. oktobrī, plkst. 18:10 kanālā TV3!

Vakariņu šovā beidzot kāds atzīstas: Ceru, ka es uzvarēšu

1 komentārs