Vakariņu šovā uzmirdz ”jūtūbere” Santa no Jelgavas

8 komentāri
Vakariņu šovā uzmirdz ”jūtūbere” Santa no Jelgavas
INSTAGRAM

Šonedēļ TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” cits pie cita ciemosies pulciņš zemgaliešu, un pirmais vakars solās būt jautrības pilns.

Šajā nedēļā četrinieku pārstāvēs ”influencere”, ”jūtūbere” un jaunā skolotāja no Jelgavas Santa Buša, ķiploku pavēlniece Antra Zeiliņa, daudzkārtējais autokrosa un autorallija čempions Māris Neikšāns, bet Zemgales vakariņu nedēļa iesāksies Codē pie visu dzīvo radību drauga Ojāra Narvila.

Ojāra iekārtotajā trušu pilsētiņā var sastapt ne tikai ap 120 garaušu, bet arī pīles, zosis, gaili, kazas, govis, aitas, nūtrijas un citus zvērus.

”Es ceru, ka viņš nebūs nokāvis nevienu trusi. Truši ir tik piemīlīgi! Es nesaprotu, kāpēc viņi ir jāēd,” uzzinot, ka ”Gandrīz ideālo vakariņu” pirmais vakars gaidāms trušu pilsētiņā, saka Santa.

”Nav problēmu. Garšīga gaļa. Ir ēsts,” pret trušu gaļu neiebilst Antra.

Santa ir veģetāriete un neslēpj: ”Es ceru, ka Ojārs mani nepērs ar nātrēm par to, ka es neēdu gaļu. Un es ceru, ka neviens nebūs dusmīgs uz mani par to, ka es neēdu gaļu. Un es ceru, ka man neliks mazāk punktu par to, ka es neēdu gaļu, un ka nebūs gaļas ēdieni.”

Vai Ojārs saviem viesiem būs pagatavojis trusi un kāds izvērtīsies vakars trušu pilsētiņā, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” pirmdien, 7. decembrī plkst. 18:10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jebkurā vietā un laikā!