Vakariņu šova kolorītākā varone izbrāķē izsmalcināto uzkodu

35 komentāri

Šīs nedēļas Latgales garšu ceļojums TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” turpinās, un par nedēļas lielāko zvaigzni jau kļuvusi Margarita Kolosova, kuru kā kolorītu latgalieti Latvija iepazina TV3 šovā “X Faktors”.

Sacensību otrajā dienā galdu savā mājas restorānā klās ”Dzīļu” maiznīcas saimniece un kūku cepēja Aina Barsukova, kurai starp šīs nedēļas vakariņotājiem ir vislielākā ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas pieredze. Taču vai tas ir garants, ka izdosies izdabāt visu ciemiņu garšu kārpiņām?

Kā liecina video ieskats raidījumā, lauksaimniece un piecu bērnu mamma Margarita arī otrajā vakariņošanas reizē tiks pie iespējas nogaršot ko jaunu.

Ar vienkāršību un lauku sievietes šarmu apveltītā šova varone pirmajā vakarā uzzināja, kas ir rukola, taču otrajās vakariņās viņa beidzot pagaršos liellopa tartaru, ko mūsdienās pierasts atrast vien smalku restorānu ēdienkartēs.

”Protams, pagaršot mēs varam visu ko. Bet es pateikšu tā: kādēļ mums ir jāēd jēla gaļa, ja mēs esam iemācījušies nez’ cik gadus atpakaļ, kad bija mamuti, viņu sacept?

Tā ir gaumes lieta, un tas nav mans,” tikko nogaršoto jēlas liellopa gaļas ēdienu vērtēs Margarita. ”Es mājās tādu nekad netaisīšu, lai prasa kaut prezidents. Pateikšu ”nē”.”

Kāda Margaritai un pārējiem viesies izvērtīsies ciemošanās pie Ainas, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” otrdien, 13. oktobrī, plkst. 18:10 TV3 un izklaides satura platformā Go3 jebkurā vietā un laikā!

35 komentāri