Vakariņu šovā beidzot kāds atzīstas: Ceru, ka es uzvarēšu

0 Komentāru
Vakariņu šovā beidzot kāds atzīstas: Ceru, ka es uzvarēšu

Pirmdienas, 11.oktobra, pievakarē pie TV3 skatītājiem ar jaunu raidījumu ciklu atgriezās izklaidējošais kulinārijas šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”, un pirmajā vakarā plašākai sabiedrībai savas ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes atrādīja vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone.

Dalībai TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ piekritusi visai kolorīta kompānija – cits pēc cita galdu klās mūziķe Annija Putniņa, jogas skolotājs Sandis Inzelbergs, sabiedrisko attiecību speciālists un mūziķis Kaspars Upacieris jeb Ufo un Inese Dāvidsone, kurai bija gods kulināro sacensību atklāt.

Ambīcijas ir laba lieta, un Inese jau iesākumā paziņoja, ka cer, ka tieši viņa vakariņu šovā uzvarēs: ”Viennozīmīgi es ceru, ka es būšu vislabākā. Es ceru, ka es uzvarēšu.”

Saviem ciemiņiem viņa bija sarūpējusi dažādus vegānus ēdienus, ko, kā vēlāk skaidroja Ufo, viņa bija gatavojusi uz dēlīša, ”uz kura nekad nav bijusi gaļa”.

Ciemiņi kavējās, un namamātes izmantoja izdevību ”atjaunoties”. ”Es izmantoju laiku un atgūstu līdzsvaru un mieru,” guļot uz grīdas, skaidroja Inese.

Visbeidzot viesi bija klāt un vakariņas varēja sākties. Uzkodā Inese pasniedza samorekus. ”Mani ēdiens nesaista kopsummā, tāpēc es pat nevaru iedomāties, kā mani varētu pārsteigt,” izteicās Sandis.

Pamatēdienā galdā tika celts vegānās kotletes, kas tika papildinātas ar libāniešu bulgura salātiem, divu veidu humusu, kā arī kabaču spageti. Sandis izteicās, ka viņa garšas kārpiņas pamatēdiens neaizskāra: ”Paliku diezgan vienaldzīgs.” Kaspars šādu ēdienu ikdienā nebauda un droši vien arī nebaudīs, bet šis pasākums ar stāstiem viņam šķita aizraujošs.

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks vakara izklaidei, un viesiem tika dota iespēja atrast atbildi uz viņu vissvarīgāko jautājumu un to nostiprināt ar hennas zīmējumu. Sandis vēlējās noskaidrot, kas ir viņa mūža mīlestība, Kaspars gribēja uzzināt, kā vakariņu šovā nepārēsties, bet Annija gribēja saprast, vai viņas profesija ir viņas īstais aicinājums.

Desertā Inese pasniedza brauniju kopā ar garšvielu tēju un krējuma liķieri.

Kopsummā Inese par savām neparastajām vakariņām saņēma 74 punktus. Vai Inesei izdosies uzvarēt šajā sacensībā, noskaidrosies nedēļas gaitā, kad ciemiņus uzņems pārējie šova dalībnieki.

0 Komentāru