Ufo vakariņu šovā pamatīgi ”izčakarē” Sandi un izrauj uzvaru

8 komentāri

Ceturtdienas, 14. oktobra, pievakarē kanālā TV3 noslēdzās kārtējais šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” cikls, un šīs nedēļas fināla raidījumā ēst gatavoja un viesus uzņēma Kaspars Upacieris jeb Ufo.

”Gandrīz ideālu vakariņu” pirmajā dienā galdu klāja vēdiskā astroloģe un četru bērnu māmiņa Inese Dāvidsone, pēc tam vakariņotājus pie sevis laipni uzņēma jogas čempions un treneris Sandis Inzelbergs, trešdien tika baudītas dziedātājas Annijas Putniņas vētrainās vakariņas uz jahtas. Ceturtdienas vakarā raibo kompāniju ciemos savās mājās Tīnūžos uzņēma sabiedrisko attiecību projektu vadītājs un mūziķis Kaspars Upacieris.

Kaspars ciemiņiem bija nolēmis pagatavot to, ko pats labprāt ikdienā ēd. ”Uztaisīt vienkāršu, gardu ēdienu ir liela māksla, jo ”sapīčkāt” ar visādām garšvielām vai uzliet vienkārši gardu mērci, lai garšotu kā restorānā, nav māksla,” sprieda Ufo.

Ciemiņi bija ieradušies un, pirms ķerties pie lielās ēšanas, namatēvs viesus nodeva savas meitas Stellas rokās. Stellai ir vēsturisko deju maģistra grāds, un viņas aizraušanās ir arī pole dance jeb deja ap stieni, un pirmos soļus akrobātiskajā nodarbē viņa ierādīja arī vakariņotājiem.

Uzkodā Kaspars pasniedza sildošu vistas gaļas zupu, un drīz vien viesi tika vilināti uz garāžu, kur kopīgiem spēkiem tika pagatavots pamatēdiens – uz grila tika cepts steiks, marinēti dārzeņi un šampinjoni.

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks izklaidei, un Kaspars ierosināja uzspēlēt ”mēmo šovu”. Lai gan izklaides laikā Sandis tika pamatīgi ”iznests cauri”, viņš atzina, ka šī izklaide bija izcilākā no visām: ”Ģeniāli izdomāts!”

Visbeidzot Kaspars galdā cēla desertu – krāsnī ceptus ābolus ar saldējuma “cepurīti”.

Lai gan uzvarēt šovā visvairāk vēlējās Inese, kopvērtējumā par šīs nedēļas uzvarētāju ar viena punkts pārsvaru kļuva Kaspars.

8 komentāri