TV3 vakariņu šovā nedēļa iesākas ar domstarpībām un ķildošanos

136 komentāri

Pirmdienas, 23. novembra, pievakarē TV3 skatītājiem bija iespēja iepazīties ar kulinārijas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas dalībniekiem – vienkopus pulcējusies īpaši raiba kompānija, un pirmajā vakarā ciemiņu starpā uzvirmoja nesaskaņas.

Šajā nedēļā viens pie otra ciemosies modele un TV personība Māra Sleja, Saeimas deputāts Aldis Gobzems, dziedātāja Ieva Sutugova un uzņēmējs un restorāna ”Hercogs” līdzīpašnieks Andris Rūmītis, kurš bija piekritis atklāt vakariņu maratonu.

Andris ciemiņus uzņēma savā ģimenes mājā Mārupē, un vakariņošana notika pagalma terasē. Taču, pirms ķerties pie ēšanas, namatēvs viesus smalki izjokoja, liekot nogaršot trīs it kā atšķirīgas limonādes, kas patiesībā izrādījās vienādas.

”Citreiz es esmu tāds negants iznerrotājs,” par viesu āzēšanu izteicās Andris, un jau pēc brīža visi tika aicināti sēsties pie galda un ēšana varēja sākties.

Kādi bija Alda un Māras pirmie iespaidi vienam par otru, uzzini te!

Uzkodā tika pasniegta aukstā zupa, burkānu tapenāde ar kūpinātu mandeli, rostbifs un rupjmaizes grauzdiņa ar sīpolu marmelādi, kraukšķīgie cepeša salāti un putots kazas siers ar karamelizētu valriekstu, un Mārai uzreiz bija skaidrs, kurš šajā nedēļā uzvarēs. Savukārt Aldis paziņoja, ka šajā šovā nav nācis sacensties, un viņam pirmais ēdiens šķitis ”tipiskā latvju krodziņa stilā”.

Pamatēdienā galdā tika celts Andra bērnu iecienītākais ēdiens – tortiljas ar ledussalātiem un grilētu vistu, un tas sevišķi gāja pie dūšas Ievai. ”Bija brīnišķīgi, tāpēc ka bija piknika sajūta, ģimeniskuma piesitiens,” skaidroja dziedātāja.

Savukārt Aldis nāca klajā ar kādu paziņojumu: ”Zini kā ir ar to ēšanu? Es personīgi neesmu pieradis, ka man skatās virsū, kad es ēdu.”

”Katrs ir ļoti īpatnējs un katrs ir ļoti atšķirīgs cilvēks, līdz ar to man darbs ir, ka uz mani skatās, es to zinu, un viss kārtībā. Viņš varbūt vienkārši noguris no tā,” sprieda Māra.

Lai gan Māra atzinās, ka Aldis gan vizuāli, gan runas manierē atgādina viņas vecāko brāli, abu starpā bija jūtama spriedze.

”Rīgas centra meitenes bravūrība, bet tā bravūrība parasti ir tajā brīdī, kad tu esi zināmā mērā nepārliecināts par sevi,” Māru raksturoja Aldis.

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks izklaidei, un Andris viesiem bija sarūpējis iespēju piedalīties žonglēšanas meistarklasē Rīgas cirka skolas pasniedzēja Dmitrija vadībā. ”Kamēr mēs nemācēsim tā, kā viņš, no tejienes ārā nevarēs iet,” paziņoja namatēvs.

Visvairāk par atrakciju jūsmoja Ieva, tikmēr Aldim, kuram vakariņotāju kompānijā žonglēšana padevās vislabāk, izklaide šķitusi lieka: ”Es nezinu nevienu ideālu vakariņu pasākumu, kurā kāds kaut ko izklaidētos ar spēlēm vai rotaļām. Pieauguši cilvēki sanāk, viņi ēd, viņi runājas.”

Pēc tam, kad katrs bija parādījis savu meistarību žonglēšanā, Andris bija sarūpējis vēl kādu izklaidi – viesiem no ziediem bija jāsagatavo deserta noformējums.

”Kaut kāds sieviešu uzdevums,” pukojās Aldis, bet Māra viņu sūtīja bekot un aicināja būt radošam un atslābt un skaidroja, ka nav “sievišķīgs” vai “vīrišķīgs”: ”Visa pamatā ir cilvēcība.”

Vēlāk Aldis izteicās, ka Māra sākumā pie ieslēgtām kamerām bijusi ļoti agresīva. ”Tas bija viņas komplekss,” sprieda politiķis.

”Es eju cīņā, lai man neuzbruktu, un viņš dara tieši tāpat – viņš iet cīņā, pirms viņam uzbrūk,” abu starpā izveidojušos spriedzi skaidroja Māra. ”Jo mums ir bail, ka mēs viens otru apēdīsim.”

Desertā tika baudīts maskarpones krēms ar saldējumu un ogām.

Ciemošanos pie Andra trijotne novērtēja ar 29 punktiem – no Māras un Ievas namatēvs saņēma pa 10 punktiem, bet par vienu punktu mazāk piešķīra Aldis.