TV3 ēšanas šovā piedzīvotas šīs sezonas izsmalcinātākās vakariņas

11 komentāri
TV3 ēšanas šovā piedzīvotas šīs sezonas izsmalcinātākās vakariņas

TV3 gatavošanas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā sapulcināta atraktīva kompānija – zīmola ”Amoralle” īpašniece Inese Ozola, dziedošā aktrise un pasākumu vadītāja Vita Baļčunaite, “Sigulda Adventures” radošais direktors Miķelis Visockis un Latvijā dzīvojošais futbolists un multimākslinieks Felipe Gabriels Ksavjērs.

Šīs nedēļas vakariņu maratonu bija piekritusi atklāt Inese Ozola. Viņa viesus uzņēma savos mājīgajos apartamentos Ķīpsalā. Inese bija gādājusi ne vien par gardiem ēdieniem rudens krāsās un noskaņās, bet arī par estētiski patīkamu vidi un labu gaisotni.

To, ka namamāte bija ļoti centusies, ciemiņi pamanīja uzreiz. ”Inese bija ļoti parūpējusies, lai mēs ļoti ērti šeit justos, bet tai pat laikā, lai gūtu estētisko baudījumu,” atzina Vita. Arī Felipe neslēpa: ”Ļoti forša māja – man tā patīk! Es gribu šeit dzīvot.”

Pēc dekantēta šampanieša baudīšanas bija pienācis laiks ķerties klāt pirmajam ēdienam, un uzkodā Inese galdā cēla ķirbju biezzupu, kas Felipem vienīgajam negāja pie dūšas. ”Man negaršo zupas, piedod, Inese!” atzinās brazīlietis.

Pamatēdienā tika pasniegta pasta kopā ar vārītiem gliemežiem. Felipa ierosināja turpmāk ik mēnesi tikties vakariņās pie Ineses, un namamātes ideju par mazo tradīciju atbalstīja.

Vakara atmosfēra bija nepiespiesta, un četrotnei pie galda sarunas raisījās par dažādām tēmām, piemēram, Vita un Felipe paziņoja, ka ir lieli joku mīļotāji un neskopojās ar anekdotēm par tumšādainajiem cilvēkiem un blondīnēm.

Kad divi nopietni ēdieni bija notiesāti, pienāca laiks saldajam ēdienam – ceptām plūmēm ar brūklenēm un maskarpones sieru, kas bija rotāti ar zaļumiem un ziediem, ko varēja arī ēst. Kā izteicās Vita, deserts viņai garšojis vislabāk.

Izklaidē Inese bija apņēmusies par saviem jaunajiem draugiem noskaidrot ko vairāk. Felipem, stāstot par savu ģimeni, bija grūti valdīt mīlestības asaras. Vitai nācās atklāt savas pozitīvās īpašības, un viena tām ir tā, ka viņa allaž saka to, ko domā, pat tad, ja tas kādam varētu nepatikt. Miķelis atklāja, uz kuru valsti gribētu doties ceļojumā, un tā izrādījās Brazīlija. Bet namamātei bija jāatklāj savas dzīves moto, kas ir – plūst un pielāgoties.

Ciemošanās pie Inese tika novērtēta ar 28 punktiem – pa deviņiem punktiem tika saņemts no Vitas un Felipes un apaļš desmitnieks no Miķeļa.