TV3 ”balss” Guntis Krivms ”ideālajās vakariņās” ”salaiž dēlī” ēdienu

0 Komentāru
TV3 ”balss” Guntis Krivms ”ideālajās vakariņās” ”salaiž dēlī” ēdienu

Šajā nedēļā dalībai izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” piekritušas četras TV3 personības – sporta ziņu guru Toms Prāmnieks, ”900 sekundes” vadītāja Kristīne Komarovska, ”Superbingo” vadītāja Krista Zvirgzdiņa un TV3 ”balss” Guntis Krivms, kurš namatēva lomā iejutās otrdienas vakarā.

Kā atklāja Guntis, ēdienam viņa dzīvē nav lielākā loma, bet viņš pret to izturas ar cieņu, un šajā vakarā bija sarūpējis ne tikai izklaidi, bet arī vairākus ēdienus.

Viņš kā pirmo ēdienu galdā cēla biešu krēmzupu, ko gardu muti notiesāja arī Kristīne, kurai “ar bietēm nav pārāk labas attiecības”.

Pamatēdienā Guntis pasniedza viesu acu priekšā ceptu liellopa steiku. ”Diemžēl man ar steika gatavošanu sagāja dēlī,” atzinās namatēvs, jo pa lielo burzmu, kas valdīja virtuvē, bija aizmirsis gaļu atlaidināt.

Viesi namatēva neveiksmi uzņēma dažādi. ”Bija košļene,” izteicās Krista. Arī Kristīnei gaļa šķita par sīkstu, savukārt Toms slavēja steika lielisko garšu un sprieda, ka var taču vienkārši griezt mazākus gabalus.

Izklaidē Guntis viesiem piedāvāja baudīt nelielu koncertu, ko ciemiņi uzņēma ar sajūsmu. ”Mani ļoti pārsteidza viņa vokālās dotības un tas, kā viņš performēja, un šovakar ēdiens man kļuva pilnīgi otršķirīgs,” Gunta priekšnesumu slavēja Kristīne. ”Es zināju, ka viņš dzied, bet ne jau nu tā,” pārsteigumu neslēpa arī Toms.

Pēc muzikālā priekšnesumu bija pienācis laiks vakara saldākajai daļai, un Guntis pasniedza cepumu, maskarpones siera un ogu desertu. Kā vērtēja Kristīne, deserts nebija augstākā pilotāža, tikmēr Krista to izbaudīja pilnībā.

Gunta rūpes un centību ciemiņi novērtēja ar 78 punktiem.

0 Komentāru