Šmaradgu Magda cer, ka švītīgais Ševeļovs vakariņās izgāzīsies

17 komentāri

Otrdienas, 19. oktobra, pievakarē izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” galdu klās un viesus izklaidēs mārketinga direktors un modes blogeris Deniss Ševeļovs.

Šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ sapulcināta raiba kompānija – viens pie otra ciemosies un centīsies pārsteigt tviteraktīviste ar augstāko izglītību Ance Tarvida, tvitera spirituālā kvīna Šmaragdu Magda, dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, kurš vairāk gan gozējas ”Instagram”, un mārketinga direktors un modes blogeris Deniss Ševeļovs.

Otrdienas vakarā vakariņotājus ciemos uzņems Deniss, kurš šajā kompānijā ir visšvītīgākais.

”Es gribu, lai viņš izgāžas,” pirms došanās ciemos pie Denisa saka Šmaragdu Magda, ”bet viņš neizgāzīsies. Man nāk informācija pa astrāli, ka viss tur būs labi.

Es domāju, ka viņš dabūs visu, un, ja viņš kaut ko nedabūs, tad viņš noteikti improvizēs un viņam sanāks lieliski. Varbūt pat labāk nekā viņš bija domājis sākumā.”

Tikmēr Ance, kurai vakariņu gatavošana un viesu uzņemšana jau aiz muguras, ierodoties ciemos pie Denisa, paziņo: ”Es gribu izstāties no turpmākas dalības, redzot šo.”

Ko cels galdā un kā ciemiņus izklaidēs viens no pirmajiem modes blogeriem Latvijā, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” otrdien, 19. oktobrī, plkst. 18:10 kanālā TV3!

17 komentāri