Slavenam pianistam vakariņu šovā gadās neveikls misēklis

2 komentāri
Slavenam pianistam vakariņu šovā gadās neveikls misēklis

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā sapulcējušies atraktīvi ļaudis – dziedātāja Aija Vītoliņa-Freimane, horeogrāfe Ieva Biteniece, aktieris un grupas “Audiokvartāls” mūziķis Māris Skrodis un pianists Eduards Grieznis, kurš ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes atrādīs trešdienas vakarā.

Panākumus pasaulē guvušais latviešu pianists Eduards Grieznis, gatavojot vakariņas, ļoti centīsies, lai ciemiņiem tiktu viss labākais. Tomēr Eduardam, tāpat kā Aijai pirmajā vakarā, ķibeles neies secen.

Atklāsies, ka Ieva neēd skābo krējumu un majonēzi, ko mūziķis iekļāvis ēdienkartē. Taču, kā spriedīs mūziķis, viņam ”nekas pārkāpts nebūs”, jo iepriekšējā vakarā viņa ”ēda sava veida krējumu, viņa ēda saldo krējumu”.

Pēc ierašanās restorānā, kur šajā nedēļā vakariņu šova dalībnieki klāj galdu, šā vakara namatēvs attapsies, ka aizmirsis banānus, kas ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām, lai pagatavotu gardu smūtiju.

Kā Eduards izkļūs no situācijas un kāds izvērtīsies vakars, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” trešdien, 28. aprīlī, plkst. 18:10 TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!