Sabiles slavenības Gerdas viesi vakariņu šovā piedzīvo pikantas izjūtas

16 komentāri

Šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ piedalās četri zināmi cilvēki, kuri nāk no Kurzemes – Talsos dzīvojošais dziedātājs Intars Busulis, Sabiles kultūras nama vadītāja Gerda Zeberiņa, pasniedzēja Ieva Adamss un leģendārās grupas ”Līvi” jaunākais dalībnieks Henrijs Mucenieks. Trešajā vakarā viesus uzņēma Gerda.

Sabiles kultūras dzīves pavēlniece un vietējā slavenība Gerda Zeberiņa viesus uzņēma savās mājās netālu no Pedvāles brīvdabas mākslas muzejs. Viņa ciemiņiem bija sarūpējusi ne tikai vakariņas, bet arī izklaidi.

Uzkodā tika piedāvāti dārzeņu un vistas gabaliņi, kas sasprausti uz tematiskiem kartona galdiņiem, bet pamatēdienā tika pasniegts uz grila cepts medījums ar kartupeļiem un zaptīti.

Pie galda kompānija apsprieda ne tikai jautājumu par zīlēšanu un precībām, bet sarunas ievirzījās arī gana draiskā gultnē.

No sarunām pie darbiem, un pēc iestiprināšanās Gerda savus ciemiņus veda uz izklaidi Sabiles pilsētas centrā, lai vakariņotāji piedzīvotu nedaudz pikantas izjūtas.

Kā Sabiles koka rotaļlietu muzeju prezentēja tā saimnieks Andris, šī esot unikāla vieta Latvijā: ”Te drāžas, var dabūt drāzienu uz zelta ēvelbeņķa.”

Rādot piemēru pārējiem, pirmā pie ēveles ķērās Gerda, taču ar īpašu meistarību izcēlās Intars. Savukārt Ievai izdrāšanas tēma šķitusi daudzsološa, tomēr viņa nav domājusi, ka pasākums aprobežosies ar dažām ēvelēm.

Kā punkts uz ”i” bija saldējums, ko namamāte vietējā veikalā bija paņēmusi uz parāda un ar ko aizstāja putukrējumu, kas gatavošanas procesā bija sagājis sviestā.

Par vakaru kopumā Gerda saņēma 28 punktus.
16 komentāri