Ralfs Eilands vakariņu šovā uzjautrinās par Rēzijas Kalniņas plīti

4 komentāri

TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā sapulcināta raiba kompānija – cits pēc cita galdu klāj grupas ”Astro’n’out” līdere Māra Upmane-Holšteine, mūziķis Ralfs Eilands, žurnālists Ralfs Dravnieks un aktrise un režisore Rēzija Kalniņa.

Otrdienas vakarā namamātes lomā iejutīsies Rēzija Kalniņa. Aktrise atzīst, ka viņai nav svarīgi saviem jaunajiem draugiem pagatavot ļoti garšīgu ēdienu, daudz svarīgāk ir, lai kompānija pie viņas jūtas labi.

Vienu no ēdieniem Rēzija gatavo uz teppanyaki plīts virsmas. ”Man nav ne jausmas, kas tas ir. Es ceru, ka viņa gatavos mūsu priekšā,” saka Māra.

Izdzirdot par teppanyaki plīti, Eilands nespēj valdīt smieklus. ”Es zinu, ka tā nenāk no turienes, no kurienes sklandrausis, ka tas ir pavisam kaut kas cits,” uzjautrinās mūziķis.

Ralfs turpina jautroties: ”Kā viņa viņu pirka? Viņa iegāja veikalā: ”Sveicināti! Man, lūdzu, teppanyaki plīti!” Un pārdevējs: ”Jā, es zinu, par ko jūs runājat. Te būs.””

”Tā kā grils,” īpašās plīts noslēpumu atklāj Rēzija. Pēc mirkļa aktrise nodemonstrē vēl kādu virtuves piederumu.

”Protams, ka viņai ir garšaugu šķēres ar pieciem asmeņiem,” jautrojas Eilands. ”Ja šito skatās mans čoms, kurš ir pavārs, viņš vienkārši domā: ”Ralf, ej labāk padziedi!””

Kāds izvērtīsies vakars pie Rēzijas, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” otrdien, 23. novembrī, plkst. 18:10 kanālā TV3, kā arī televīzijā Go3!

4 komentāri