Pirmo reizi vakariņu šovā šķīst asinis

0 Komentāru

Ceturtdienas, 11. novembra, pievakarē kanālā TV3 noslēdzās izklaidējošā kulinārijas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais cikls, un šīs nedēļas pēdējās vakariņas gatavoja sporta ziņu guru Toms Prāmnieks.

Šonedēļ šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” satikās koša kompānija – cits pēc cita galdu klāja TV3 ļaudis: ”Superbingo” vadītāja Krista Zvirgzdiņa, TV3 ”balss” Guntis Krivms, ”900 sekundes” vadītāja Kristīne Komarovska un sporta ziņu guru Toms Prāmnieks, kuram bija gods vakariņu maratonu noslēgt.

Toms sevi raksturoja kā ļoti vienkāršu pavāru un viņam ”nav ne jausmas, ko viņš dara virtuvē”, tādēļ, lai pienācīgi sagatavotu trīs ēdienus, viņš savā komandā aicināja sievu Alisi. Guntis sprieda, ka tas ir prātīgi darīts.

Kā pirmos Toms cēla galdā mini burgerīšus, ko caurdūra improvizētas šautriņas. Kā vērtēja Krista, ēdiens garšoja kā jau mazi burbgerīši, bet pievienotā vērtība bija šautriņām, uz kurām bija uzrakstīts pa trāpīgai frāzei vai sakāmvārdam.

Pie šautriņām, šoreiz jau īstām, kompānija atgriezās pēc tam, kad bija notiesāts pamatēdiens, kurā tika pasniegti Cēzara salāti, un viesi ar milzu azartu nodevās šautriņu mešanai mērķī.

Tika piedzīvota arī bīstama situācija – viena no šautriņām trāpīja namatēvam, un pirmo reizi vakariņu šova vēsturē šķīda asinis. ”Es zināju, ka nevajag te sēsties,” atzina Toms, taču bija jau pat vēlu.

”Neiztikām bez asinīm. Īstās sporta sacensībās tā notiek,” sacīja Guntis, kura raidītā šautriņa savainoja Tomu. ”Šautriņa – es nezinu, cik bieži tā gadās, – trāpīja mērķī tieši uz metāla stieplītes un atsitās. Toms, lai katru reizi nebūtu jāiet pēc šautriņām, vienkārši domāja pasēdēs tur, un tieši tajā metienā trāpījās.”

Toms sev un citiem atgādināja: ”Nekad neiet zem mērķa”.

Kad vakariņotājiem bija izdalītas balvas, bija pienācis laiks desertam, un Toms galdā cēla savu interpretāciju par populāro cepumu ”Svetlana”. ”Neesmu ”Svetlanas” fans – man ir par saldu, par šķebinošu, par treknu, par sausu, bet Toma ”Svetlana” bija ļoti laba,” par desertu atzinīgi izteicās Krista.

”Porcijas tika iztukšotas, un tā ir laba zīme,” sacīja Toms, kura gatavotie ēdieni citkārt mēdz pārējiem ne visai garšot. Kristīne, Krista un Guntis ciemošanos pie Toma novērtēja ar 76 punktiem.

Šajā nedēļā vislielāko punktu skaitu bija saņēmuši Guntis un Krista, taču galvenā balva bija tikai viena. Guntis kā īsts džentlmenis no balvas atkāpās un to atdeva Kristai.

0 Komentāru