Pie skatītājiem atgriežas iemīļotais šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”

6 komentāri
Pie skatītājiem atgriežas iemīļotais šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”
PUBLICITĀTES FOTO

Pirmdien, 20. septembrī, plkst. 18.10 kanālā TV3 un televīzijā Go3 pie skatītājiem ar 11. sezonu atgriezīsies iemīļotais kulinārijas raidījums “Gandrīz ideālas vakariņas”. Šajā sezonā skatītājus sagaida vairāki pārsteigumi, viens no tiem jau pirmajā nedēļā, kad vakariņas gatavos pāri.

Skatītāju iemīļotais izklaidējošais kulinārijas šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas” arī šajā sezonā pulcēs populāras, košas un neparastas personības un ļaus ielūkoties, kā rosība notiek slavenību virtuvēs. Būs jūtama sacensības garša, jo dalībnieki gribēs pierādīt, ka tieši viņu prasme uzņemt viesus ir pati labākā.

Šajā sezonā skatītājus sagaida arī vairākas tematiskās nedēļas – viena no tām būs veltīta spilgtākajām ”Twitter” personībām, savukārt citā viesosimies pie šova ”X Faktors” personībām.

Atklājot jauno sezonu, pirmie viesus uzņems juriste un kaislīga kulināre Agnese Caune un viņas vīrs autosportists un improvizators Krišjānis Caune. Agnese un Krišjānis kā vienu no trīs ēdieniem pagatavos latviešu viesībās tik iecienīto medus kūku.

Otrajā vakarā dosimies ciemos pie sabiedrisko attiecību speciālistes un kulinārā bloga autores Ilzes Veisbārdes un viņas vīra grupas ”Ducele” līdera Arņa Veisbārža. Lai arī Veisbārži ir pāris ar 32 gadu pieredzi, viņiem par izaicinājumu kļūs gan kopīga iepirkšanās, gan vienošanās, kā vislabāk izklaidēt savus visai prasīgos viesus.

Trešajā vakariņu dienā viesus uzņems pie grupas ”Prāta vētra” menedžmenta vadītāja un ”X Faktora” žūrijas dalībniece Aija Auškāpa un bufetes ”Dāvja virtuve” īpašnieks Dāvis Auškāps. Auškāpu ģimenē galvenais ēdiena gādātājs un gatavotājs ir Dāvis, bet Aija rūpēsies par to, lai viesi ir izklaidēti un labā noskaņojumā. Bet vai viesi spēs saglabāt labu noskaņojumu brīdī, kad sāksies negaiss?

Savukārt šīs nedēļas noslēdzošās vakariņas taps kouča Ilzes Mednes un digitālo mediju eksperta un uzņēmēja Artūra Medņa mājās. Medņu pāris raidījuma skatītājiem parādīs pat divas savas dzīvesvietas. Viņus noteikti varam saukt par šīs sezonas pirmajiem rekordistiem. Skatītāji būsiet aculiecinieki tam, cik īsu laiku pirms viesu ierašanās ir jāsāk gatavot trīs kārtu vakariņas.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu ”Gandrīz ideālas vakariņas” jau no 20. septembra no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

6 komentāri