Pasaulē labākais kokteilis TV3 vakariņu šovā izpelnās neviennozīmīgas atsauksmes

134 komentāri

Izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ viens pie otra ciemosies populārā ”influencere” Elīna Didrihsone, aktrise Zane Burnicka, dziedātājs Edgars Kreilis un pasaules labākais bārmenis Andris Reizenbergs, kurš raibo kompāniju uzņems pirmajā vakarā.

Andris vakaru būs nolēmis atklāt ar paša radīto kokteili, kas pērn uzvarēja pasaules čempionātā.

”Šis nav tusiņa dzēriens,” par dzērienu, kuram autors devis nosaukumu ”You look beautiful tonight”, ciemiņus brīdinās Andris. ”Bet jo vairāk bauda, jo vairāk gribas. Bet labāk ir pateikt ”stop”.”

Kā pēc pirmā malka atklās Elīnai, viņai kokteilis, kura sastāvā ir seši dažādi alkoholiski dzērieni, bijis ievērojami par stipru: ”Kādreiz, kad iedzeru, man patīk, ka alkoholu nevar just vispār. Šis priekš manis bija riktīgi spēcīgs dzēriens.”

Savukārt Zane neslēps lepnumu, ka viņa ko tādu pagaršojusi.

”Kokteilis bija jaudīgs, ar pārliecību. Ar pārliecību tādu, ka noteikti jāpaņem brīvdiena, lai turpinātu viņu izdzert. Man pietika ar vienu mutīti,” klāstīs Edgars.

Ko saviem viesiem cels galdā Andris un kāds izvērtīsies kompānijas pirmais kopīgais vakars, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” pirmdien, 19. oktobrī, plkst. 18:10 kanālā TV3 un jebkurā vietā un laikā video platformā Go3!

134 komentāri