”Parādi, kur tu dzīvo 23 gados!” Elīnas Didrihsones atbilde visiem, kuri kritizē viņas šauro dzīvokli

Pēc TV3 šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” noskatīšanās daudzi skatītāji satraukušies, cik šaurs izrādījies dzīvoklis, kurā kopā ar vīru Nauri un četrkājaino draugu mitinās 23 gadus vecā influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone. Nu uzņēmīga jaunā dāma nākusi klajā ar paziņojumu visiem kritiķiem.

Atpakaļ uz rakstu

240 komentāri

 • Artis Astics
 • Maris Freibergs

  Maris Freibergs

  Necepies - ir tādi, kas dzer vienā laidā un guļ patversmēs, uz soliņiem un krūmos. Tev jābūt spēcīgākai par bezjēdzīgu tevis noriešanu!
 • Dmitrijs Konavko

  Dmitrijs Konavko

  Latvietim kā tik ielīst otra latvieša naudasmakā un apakšbiksēs, nudien. Tantes pie kāpņutelpas, apmēram tas līmenis. Nu, vismaz C19 laikā vēl viena tēma, ko tantēm apspriest. Vismaz kaut kas jauns... 😁
 • Анастасия Шеметова

  Анастасия Шеметова

  Тенденция у многих- казаться, а не быть 🙄
 • Ilva Zalite

  Ilva Zalite

  Vienīgā aktuālā tēma🤷
  Lai Elīna dara savas lietas ... Vajadzēja biki uzmanibas,-saņēma- attiecīgi arī kritiku, un meitene zinaja uz ko iet.
  🙄
  Ir taču KRIETNI Aktuālākas temas- nekā dzīvošanas apstākļi kā Elīnai
 • Aija Granda

  Aija Granda

  Man galīgi neinteresē.Nav ne zvaigzne,ne princese,lai dzīvo savu dzīvi ,un nemaisās citie pa kājām.
 • Kristine Spridzeklis Pinne

  Kristine Spridzeklis Pinne

  Dainis Janums zin ko tàka būs jāpiemin ka mēs esam 2otra nabadzīgāka valsts ka tada . un otrs nauko arī cita māka līst un kritizēt otru. Kāda mums daļa ka katrs dzīvo ,katrs dzīvo ka mak un kā grib .nav ko bàst savu Latviešu skaidīgos degunus kur nevaig.
  • Dainis Janums

   Dainis Janums

   Kristine Spridzeklis Pinne nav jau runa par to, ja šiko tad šiko, bet ja šiko bet tajā pašā laika ap.iršas, tad tas gan ir neforši!!! Pati tēloja tādu turīgu lēdiju ar savu uzņēmumu, bet kā izrādās...?!?!
 • Ssss

  Ssss

  Es šo vienkārši nesaprotu, kāpēc būtu jādzīvo glaunā dzīvokli vai māja, visus līdzekļus izlikt mājokli un pēc tam pati staigātu kā lupata rupji sakot, kāpēc gan nedzīvot parastā dzīvokli un staigāt firmas drēbes un naudu ieguldīt sevī un iepriecināt sevi, cik cilvēki šeit ir bezkaunīgi un skaudīgi. Bēdīgi ka tā pie mums ir.
 • Ivo Lanka

  Ivo Lanka

  Ui ku daudz daiļdirseji, 9 no 10 komentētājiem dzīvo līzinga kredītā vai mammas pagrabā bet ja izteikt kritiku ir svēta lieta jo vini tak zin kā pareizāk dzivot
  • Anonīmais

   Anonīmais

   Nu ja runājam par kredītiem - labāk naudu maksāt par kredītu, un beigās dzīvoklis ir tavs, nevis katru mēnesi to kādam citam- pēc tam ne dzīvoklis, nekā. Un mēs par dzīvokļa kredītu maksājam mazāk nekā tie, kas dzīvokļus īrē. :) Tad nu paši domājiet, kas izdevīgāk.
   Bet par to, ka te cepjās par viņas dzīvokli- nu wtf, kāda starpība, kur dzīvo un cik liels tas dzīvoklis.. Katrs dzīvo kā grib. Viņiem nav bērnu, kam viņiem pagaidām lielāks dzīvoklis.
 • Dace Puriņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!