”Parādi, kur tu dzīvo 23 gados!” Elīnas Didrihsones atbilde visiem, kuri kritizē viņas šauro dzīvokli

240 komentāri

Pēc TV3 šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” noskatīšanās daudzi skatītāji satraukušies, cik šaurs izrādījies dzīvoklis, kurā kopā ar vīru Nauri un četrkājaino draugu mitinās 23 gadus vecā influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone. Nu uzņēmīga jaunā dāma nākusi klajā ar paziņojumu visiem kritiķiem.

Kā raidījuma sākumā neslēpa Elīna, dzīvoklītis, ko viņa mīļi nodēvēja par mīlas ligzdiņu, ir nudien maziņš. ”Es no tā nekautrējos. Bet tik tiešām šeit ir ļoti maz vietas,” uzņemot filmēšanas grupu savā miteklī, klāstīja Didrihsone.

Viņa skaidroja, ka vairāk par diviem cilvēkiem tajā nav īsti vietas. Vieta mājoklī nav atradusies arī ēdamgaldam, bet drēbes tiek žāvētas, tās izkarinot uz durvīm.

Elīnas mazais miteklītis pievērsis arī vakariņu šova skatītāju uzmanību – vieni to salīdzinājuši ar žurkas alu, bet citi nav slēpušies vilšanos, domājot, ka veiksmīgā uzņēmēja mitinās patiesi izsmalcinātos apartamentos.

”Es tiešām esmu šokēta, ka šī meitene ar ”Gucci” siksnu un ”Dior” somu dzīvo kā žurka alā uz izgulēta dīvāna. Un cik gaumīgs ir viņas veikals un iespaidīgas fotosesijas. Un cik bezgaumīgi tie apdauzītie, lētie rāmji pie sienām,” spriedusi kāda TV šova skatītāja.

Jautājumā par mājokli Elīna nav palikusi atbildi parādā, lai gan sākotnēji nav vēlējusies sevišķi skaidroties. ”Es domāju neteikt, bet, nē, es to pateikšu, es gribu to pateikt.

Come on! Tie, kuri satraucas par manu dzīvokli. Es teikšu godīgi, es vispār neredzu jēgu savam dzīvoklim, kā vienīgi, ja mēs tur pārnakšņojam un paēdam, jo mēs visu laiku esam darbā. Man nav bijusi neviena diena četru gadu laikā, kad es esmu vienu dienu pavadījusi mājās. Vispār nav bijusi tāda diena, kad pamosties un nekur nav jāskrien.

Tāpēc mana vide ir mans darbs, un, ja varētu, es tur izklātu matracīti un tur gulētu.

Mums ir divistabu dzīvoklītis. Radījumā mūsu guļamistabu neparādīja, jo es to negribēju. Rādīja tikai viesistabu” vietnes ”Instagram” īsajos stāstos nu skaidrojusi Elīna.

Viņa uzsvērusi, ka šajā dzīves posmā viņai pirmajā vietā ir savs darbs un veikals, “kurā tiek ieguldītas visas finanses”, un dzīvesvieta palikusi otrajā plānā.

Savukārt kritiķiem viņa ieteikusi: ”Uzaiciniet mani uz savām rezidencēm, uz savām pilīm! Parādi, kur tu dzīvo 23 gados!”

Elīna Didrihsone TV3 vakariņu šovā sarīko svinības savā gaumē un gandrīz uzvar

240 komentāri