”Neizskatās diez ko apetelīgi” – Aldis Gobzems par vakariņām pie Māras Slejas lielas cerības nelolo

TV3 izklaidējošajā gatavošanas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ sapulcināta īpaši raiba kompānija, un otrajā vakarā mēroties spēkiem gatavošanas un viesu uzņemšanas iemaņās piekritusi pasaulē atzītā modele Māra Sleja.

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • Vilis Turlajs

  Vilis Turlajs

  Nevis deputats,bet tautas cekist . Es cekistam butu iesmerejis vakarinas Kinas sifelisu lai sprakst nost uz veseliibu.
 • Antra Nimeca
 • Selga
 • Sandija Murniece

  Sandija Murniece

  Pilnīgs vājprāts , kāpēc tādās ar Albatrosiem galvā, jālaiž šovā??? Ieklemmējusi ne audzināta pusaudža līmenī.... 🤦🏻‍♀️🤮
  • Vi Agness

   Vi Agness

   Sandija Murniece -piekrītu😆,tà” modelîte” uzvedàs kà pusaudzis🤣Nekulturàla,asa,dzèlîga,jocîga-brîžiem...Lieki bij ñemt šo personu tv pàrraidei🙉
 • Ruta Āboliņa

  Ruta Āboliņa

  Nu modele par to ir grūti spriest, bet viņai būtu jāiemācās runāt un uzvesties.Interesanti kā viņa bērnus audzina...
 • Inga Briinums

  Inga Briinums

  Un tālāk - pats labākais. Šitā noklāj SEV kaut kādu dvieli, kur pakaļu atlaist, un viņai ne mazākās daļas, kur un kā citi sēdēs. Galds??? Nu nē - viņa sūnās iestutē kaut kādu plastmasas ķondzeli ar iestūķītām maizēm. Un tad sāk riešanu uz Gobzemu. Viņš vismaz paklusē, lai jau tā aizkaitināto , neaudzināto, izlaisto šīs kundzes iekšējo bērnu neievestu histērijā. Viņa sagrābstījusi vienu tēmu no psiholoģijas, centās ar to paspīdēt, sevi neredzot, pazemojot sevi. Savu māju pat operatoriem nevarēja rādīt, cik tur durvis aizverot ciet, kur nu vēl viesus tur uzņemt. Atliek domāt, ka tur nu bija bardaks. Tad arī , dabā esot, neprot uzvesties. Kaut kādu lupatu būtu vismaz uzklājusi, kur tos plastmasas ķončus salikt. Ja gribēja nūjošanu rādīt, tad nūjas, kuras ir speciālas, vajadzēja sagādāt, nevis likt viesiem meklēt un lauzt zarus. Vot tas bija vienkārši rupji, nu aŗī viņas leksikā tie trīsstāvīgie bira ar pīkstieniem raidījumā. Tātad arī runas kultūra viņai sveša. Ēdiens - nu zem katras kritikas. Visi 3 pārējie dalībnieki godam centās iznest raidījuma laiku kopā ar šo personu. Es gan domāju, ka pareizāk būtu bijis viņiem piecelties un aiziet, lai kundze paliek sēžot starp saviem ķončiem.
  • Jan Liekmann

   Jan Liekmann

   Inga Briinums Māra ir super. Un vakariņas bija lieliskas, jo tur bija viss, kas ir svarīgi, un nebija nekā, kas NAV svarīgi. Turklāt nav tādu sieviešu darbu. Visus darbus dara visi. Tas vien rāda, cik jūs esat sakompleksējusi un aizspriedumaina. Tieciet galā ar saviem kompleksiem un tad māciet citus dzīvus.
  • Inga Briinums

   Inga Briinums

   Jan Liekmann Tāds tādu atrod, tāds tādu aizstāv. Mācies pieklājību kopā ar to modeli. Arī pie Alda uzvedās izaicinoši, nepieklājīgi - vienīgā ar kāju saspārdījās, vienīgā bez dāvanas saimniekam, vienīgā persona, kura drausmigā veidā pievērš sev uzmanību. Nez vai pati apjēdza, ko vēlējās nodemonstrēt, uzraujot kājās Andri un stumdot. Pati savā vakarā ne ar ko nespēja uzcienāt ciemiņus, bet te pierijās līdz ūkai. Vienīgais labums, ka prata pateikt, ka ēdiens garšīgs. Nu domāju gan - nav jau tas pats , kas sausas maizes ņurcīt iekšā un aukstus kartupeļus.
  • Sandija Murniece

   Sandija Murniece

   Jan Liekmann viņa ir un bija briesmīga...
   Neaudzinata skuķe, kas no sevis kaut ko, nepamatoti iedomajusies!
   Verbālās caurejas specialiste... 🤮
  • Bērziņa Inara

   Bērziņa Inara

   Jan Liekmann Diemžēl tai Slejai daudz jāmācās galda kultūra arī piknikā, pieklājība, leksika, ne lamāties!!!!
 • Inga Briinums

  Inga Briinums

  Ja pagājušās nedēļas kompāniju varēja baudīt, tad šonedēļ vienas egoistiskas, iedomīgas modeles dēļ, ir nepatīkami skatīties. Tā nav sieviete, bet kareivīga amazone un nenormāli kašķīga. Mētā sevi kā pasaules nabu, bet patiesībā ir tukša. Cilvēks pilns ar psiholoģiskām problēmām, kuras nepārtraukti projicē uz Gobzemu. Ļoti vēlos redzēt viņas vīru, cik sapratu, viņš uzņēmies sievietes lomu mājās. Otrajā vakarā, kad vinai jābūt jaukai namamātei, japarāda ētiska un estētiska attieksme it visā, viņa uzvedās kā no kolonijas izmukusi neaudzināta, rupja fūrija. Slinkums lien pa visām spraugām ārā. Liek viesiem paņet savas lietas līdzi - laikam jau lai tik daudz trauku nav pēc tam jāmazgā. Viņa jau nokavē tikšanos - namamātes apkaunojoša situācija. Tad ar kāju visus apspārda - ko ar to demonstrē? Ar visiem tak sēdēja tuvu, no tā paša trauka, kur iemočīts kas ēdams bija, visiem pa apli bija jāgrābstās, tad nu nekāds sakars ar Covid tur nav - spārdīties. Tālāk - Gobzems ķiršus kundzei dāvināja, kā visos vakariņu šovos dod dāvanas. Šitā fūrija ne tikai pateikties neprata, bet viesi aprēja, lai savāc atpakaļl, ai nes viņas smago mugursomu. Kurš viņai lika tādu veidu izvēlēties - varēja tak kādu nastu ēzeli noalgot tad. Uzvedības kultūra viņai ir uz 000. Namamātei ir japrot būt laipnai, vest interesantas sarunas, NEKĀDI NEPAZEMOT UN NEAPVAINOT NEVIENU VIESI.
  • Elita Asarìte

   Elita Asarìte

   Inga Briinums jocìga,jà. Sveicinàs ar kàjàm,bet tai pat laikà gràbstàs....uzaicinot yz deju...nàkamà dienà.
 • Inga Dzidra Balode

  Inga Dzidra Balode

  Arī murgs noder,lai redzētu,ka arī šādas Māras ir un ir arī salīdzinājums ar iepriešējo....
  • Baiba Vectirane

   Baiba Vectirane

   Inga Dzidra Balode Jā, ja viss būtu pa smuko, arī nebūtu interesanti, visādi dīvainīši taču pilna pasaule😄
 • Ha.ha
 • Slaida

  Slaida

  Parak.platigi.tad aizvaacos.jaiet.saima.tur.varesim.savu.bravura.parasites

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!