”Neizskatās diez ko apetelīgi” – Aldis Gobzems par vakariņām pie Māras Slejas lielas cerības nelolo

41 komentārs

TV3 izklaidējošajā gatavošanas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ sapulcināta īpaši raiba kompānija, un otrajā vakarā mēroties spēkiem gatavošanas un viesu uzņemšanas iemaņās piekritusi pasaulē atzītā modele Māra Sleja.

Šajā nedēļā viens pie otra viesojas Saeimas deputāts Aldis Gobzems, dziedātāja Ieva Sutugova, modele un TV personība Māra Sleja uzņēmējs un restorāna ”Hercogs” līdzīpašnieks Andris Rūmītis, un jau pirmajā vakarā pie Andra uzvirmoja nesaskaņas divu vakariņotāju vidū.

Vairāk par ”rīvēšanos” starp Aldi un Māru, lasi šeit!

Stāvēšana pie plīts Māru neaizrauj, un viņa vakariņu viesus vedīs pārgājienā, kura laikā piedāvās šo to uzkost.

Iepazīstoties ar vienkāršo ēdienkarti, Ieva vienīgā izteiksies, ka ”izskatās garšīgi”. Andris, kuram šīs nedēļas kompānijā ir vislielākā ēst gatavošanas pieredze, spriedīs, ka šīs vakariņas noteikti nebūs ideālas.

Švakākās cerības par Māras, ko pats raksturos kā ”ļoti tipisku Rīgas centra hipsteru pārstāvi”, ēdienkarti lolos Aldis. Deputāts neslēps, ka uzkodas sastāvs, viņa ieskatā, ”neizskatās diez ko apetelīgi”, un steidzoties notikumiem pa priekšu, jau paziņos, ka otro vakaru vērtēs ar viszemāko atzīmi.

Kādas izvērtīsies Māras rīkotās vakariņas pārgājiena ietvaros, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” otrdien, 24. novembrī, plkst. 18:10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jebkurā vietā un laikā!