Markus Rivas izklaide izpelnās zemāko atzīmi šovā

7 komentāri

Ceturtdienas, 30. septembra, pievakarē kanālā TV3 noslēdzās šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas raidījumu cikls, un izšķirošo maltīti gatavoja mūziķis un šova ”X Faktors” vadītājs Markus Riva.

Izklaidējoši kulinārajā šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā bija sapulcināta jautra kompānija – viens pie otra ciemojās ļaudis no dziedāšanas šova ”X Faktors” komandas: muzikālā producente Maija Sējāne, stiliste Indra Salceviča, stilists un mākslinieks Arvils Linde un mūziķis un ”X Faktora” vadītājs Markus Riva.

Markus Riva, kurš aptuveni divus gadus ir vegāns, šīs nedēļas kompānijā bija bargākais kritiķis. Un beidzot bija pienācis laiks pašam gatavot maltīti un rūpēties par viesu izklaidēšanu.

”Man bija bezmaz vai atliekas.” Markus Riva sūrojas par vakariņām pie Salcevičas

Uzkodā namatēvs ciemiņiem piedāvāja našķoties ar vegānajiem tako, ko visi novērtēja atzinīgi.

Tā kā trijotne visu nedēļu bija aizrautīgi domājusi, kā izdabāt vegānam Markum, šajā vakarā bija pienācis laiks viņam šo labestību un rūpes atdarīt. Kopā ar sautētiem dārzeņiem un arbūza steiku tika pasniegts arī kaut kas no ”normālo cilvēku” ēdienkartes – fetas siers.

Vislielāko pārsteigumu ēdājos gan raisīja arbūza steiks, tomēr ne visiem tas gāja pie sirds. ”Varbūt drīzāk es to definētu kā saldo ēdienu. Tieši šādu, ļoti šaubos, ka es pasniegtu saviem viesiem,” atzina Maija.

Maijai Sējānei pēc izklaides vakariņu šovā kļūst slikti ap dūšu

Arī par desertu – persiku kūku, kas gatavota vegānā stilā, – ne visi ēdāji sajūsminājās. Tā absolūti nebija Maijas gaumē, Indrai kūka šķita garšīga, tomēr otrreiz to neizvēlētos, savukārt Arvils priecājās par iespēju ielūkoties vegānajā virtuvē.

”Mans viedoklis šobrīd par vegāno virtuvi ir, ka viss ir vai nu sāļš, vai nu salds,” pēc maltītes secināja Indra. ”Es laikam nevarētu būt vegāns.”

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks izklaidei, un kompānija Markus vadībā devās uz sporta zāli. Taču iecerētā aktivitāte ne visiem raisīja pozitīvas emocijas. Visskābāko ģīmi rādīja un žēlojās Indra, kura uz treniņu bija ieradusies, pēc pašas domām, sportošanai nepiemērotā tērpā un apavos. Izklaidi, kas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” jaunajā sezonā viesi vērtē atsevišķi, stiliste novērtēja vien ar pieciem punktiem.

Pēc Maijas domām, vakara izklaide drīzāk bija darbiņš, bet viņas atzinību izpelnījās tas, ka tā bija cieši saistīta ar šā vakara namatēvu. Maija un Arvils Markus Rivas izklaidēšanas prasmes katrs novērtēja ar astoņiem punktiem.

Ekskursiju vegāno ēdienu pasaulē Markus viesi novērtēja ar 26 punktiem, vakara atmosfēru – ar 29 punktiem, bet kopvērtējumā par šīs nedēļas uzvarētāju un lielās balvas ieguvēju kļuva Maija. Kā Maijai veicās pirmajā vakarā, lasi te!

7 komentāri