Margarita vakariņu šovā stiprajam dzimumam sarūpē izklaidi ar pikantu piesitienu

99 komentāri

Trešdienas, 14. oktobra, pievakarē TV3 skatītāji bija liecinieki, kā izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” ar namamātes pienākumiem tika galā kolorītā piecu bērnu māte un lauksaimniece Margarita Kolosova, kuru Latvija iepazina dziedāšanas šovā ”X Faktors”.

Margarita ciemiņus – mūziķi Arni Slobožaņinu, aktieri Kārli Tolu un ”Dzīļu” maiznīcas saimnieci Ainu Barsukovu – uzņēma savās mājās Rogovkā pilnīgā lauku vienkāršībā.

Namamāte neslēpa, ka viņai vairāk pie sirds iet traktoru remontēšana nekā stāvēšana pie plīts, tādēļ viņa bija nolēmusi ciemiņus cienāt ar gluži vienkāršiem lauku ēdieniem.

Video: ieskats, kā dzīvo ”X Faktora” kolorītā Margarita

Ievērības cienīga bija maniere, kādā namamāte gatavoja. Piemēram, karbonādes griezt un klapēt viņa izvēlējās ārpus virtuves. ”Man darba galds vienmēr ir šeit – es šeit taisu ēst,” sēžot pie neliela galdiņa dzīvojamajā istabā, viņa paskaidroja. Savukārt, lai nomazgāju jaunos kartupeļus, rokās tika ņemta pagale.

Margarita vakariņotājus sagaidīja akordeona spēles pavadījumā, bet katrs ciemiņš bija sagādājis ciemakukuli. Īpaši sajūsmināta viņa bija par Arņa dāvanu: ”Viņš laikam gribēja dot mājienu, ka es nemazgājos. Viņš man uzdāvināja ziepes.”

Bez liekas kavēšanās Margarita viesus aicināja sēsties pie galda. ”Man viss pa vienkāršo,” viņa paskaidroja. Galdā tika celtas ”laiviņas”, kas pildītas ar sieru un olām, un šuba jeb siļķe ”kažokā”, kas tika noskalots ar pašdarīto alu un šmakovku.

Pirms ķerties pie pamatēdiena puiši tika aizsūtīti nelielā izklaidē uz melno pirti. Lai arī, kā skaidroja Aina, Latgalē pieņemts, ka stiprais dzimums pirtī dodas atsevišķi no dāmām, Margarita tomēr nolēma Arni un Kārli pagodināt ar savu klātbūtni.

”Es redzēju pliko,” iznākot no pirts, viņa sajūsmināti paziņoja.

Turpinājumā tika celta galdā karbonāde ar kartupeļiem un štovētiem kāpostiem, kēkss, bet kā vakara nagla tika pieteikta Latgales mūziķa Ingara Gusāna uzstāšanās.

Kārlis atzina, ka šis vakars ļoti atšķīrās no iepriekšējām kompānijas tikšanās reizēm un viņš labprāt šajā sētā atgrieztos vēl kādu reizi.

Par vakara kopējo atmosfēru Margarita no trijotnes saņēma maksimālo vērtējumu – 30 punktus.

99 komentāri