”Man bija bezmaz vai atliekas.” Markus Riva sūrojas par vakariņām pie Salcevičas

124 komentāri

Otrdienas, 28. septembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem devās izklaidējošā kulinārijas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais raidījums, un tajā savas prasmes virtuvē un ciemiņu uzņemšanā atrādīja stiliste Indra Salceviča.

Šajā nedēļā ”Gandrīz ideālās vakariņās” sapulcināta lustīga kompānija – cits pēc cita galdu klāj ļaudis no dziedāšanas šova ”X Faktors” komandas: muzikālā producente Maija Sējāne, gleznotājs un dalībnieku vizuālā tēla meistars Arvils Linde, šova vadītājs Markus Riva un modes māksliniece, blogere un šova stiliste Indra Salceviča, kura ciemiņus uzņēma otrdienas vakarā.

Kā izteicās Indra, norises vakariņu šovā šajā nedēļā nav nekāda sacensība, bet gan ballīte četru dienu garumā. Par visu svarīgāk Indrai esot, lai ir foršs pasākums, un viņa izlēma draugiem par godu sarīkot ballīti uz plosta.

Vakariņas iesākās ar vairākām uzkodu platēm. Lai arī Maija piedāvājumā sev varēja atrast daudz dažādu garšu, viņasprāt, ”sagriezt desiņu un sieriņu nav nekāda māksla”.

Šā vakara namamātes neslēpa, ka nav nekāds pavārs un gatavot ēst galīgi nav viņas aicinājums.

Pamatēdienā Indra ciemiņiem pasniedza salātus ar burratu, bet Markus Rivas porcijā siers tika aizstāts ar vegānu kotletīti. ”Kaut kā nebija labi, teikšu godīgi. Indra piedod, es ceru, ka tu mani saproti, bet tie salāti man negāja pie sirds,” pamatēdienu vērtēja Markus.

Pēc iestiprināšanas namamāte pavēstīja, ka pienācis laiks ”vakara dzeltenajai daļai”. Kā izklaidi stiliste bija sarūpējusi jautājumu spēli, kas ļāva vienam par otru uzzināt ko jaunu. Atklājās ne tikai tas, ka Maija savulaik dāvanā saņēmusi iepriekšējā gada kalendāru, bet Markus – grāmatu ar veltījumu citam cilvēkam, bet arī tas, ka dalībnieki labprāt dodas peldēties pa pliko un viņiem prieku sagādā sekss.

Vakariņu noslēgumā tika pasniegts tiramisu, ko Maija un Arvils slavēja kā patiesi izdevušos, savukārt kompānijas vienīgajam vegānam priekšā tika celts banāns kopā zemesriekstu sviestu un mellenēm, kādu Indra svētdienu rītos mēdz gatavot saviem dēliem.

”Manuprāt, kopumā šī vakara problēma bija tā, ka Indra pārāk daudz satraucās, ka es esmu vegāns,” secināja Markus. ”Gribējās tomēr tajā super lieliskajā atmosfērā, ka tur būtu desertiņš, par kuru ir nenormāli labi padomāts. Viņa bija padomājusi, bet ne manā gadījumā. Līdz ar to man bija tādas bezmaz vai atliekas.”

Kopumā vakars aizritēja uz pozitīvas un bezrūpīgas nots. Lai arī Indra atzina, ka atzīmes viņu neinteresē un viņai ”nav arī visiem jāpatīk”, viesiem atzīmes tomēr nācās salikt. Stiliste par savu veikumu no ēdājiem saņēma 76 punktus.

124 komentāri