Maijai Sējānei pēc izklaides vakariņu šovā kļūst slikti ap dūšu

1 komentārs

Šajā nedēļā TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” satiekas četri ”X Faktora” komandas pārstāvji, un trešdienas vakarā ciemiņus uzņēma un centās izklaidēt gleznotājs un šova ”X Faktors” dalībnieku vizuālā tēla meistars Arvils Linde.

Arvils vakariņas gatavoja un viesus – ”X Faktora” muzikālo producenti Maiju Sējāni, šova vadītāju Marku Rivu un modes mākslinieci un šova stilisti Indru Salceviču – uzņēma restorānā ”Buržujs”, kurā nesen atklāta viņa darbu izstāde.

”Pārmaiņas pēc ir forši atrasties īstā restorānā un sajust restorāna sajūtu, kas nav sen piedzīvota,” priecājās Markus.

”Man bija bezmaz vai atliekas.” Markus Riva sūrojas par vakariņām pie Salcevičas

Arvilam rosoties virtuvē, stresa un pārdzīvojumu netrūka, un kā pirmā galdā tika celta ķirbju zupa ar ”jumtiņu”. ”Prieks acīm un garšas kārpiņām,” pirmo ēdienu novērtēja Maija, kura sākumā atzinās, ka nav džina cienītāja.

Sajūsmā par ēdiena izskatu un garšu bija arī Indra. Savukārt Markum Rivam, kurš šajā kompānijā ir vienīgais vegāns, uzkoda ”ne līdz galam gāja pie sirds”.

Pēc iestiprināšanās namatēvs steidza uz virtuvi gatavot otro ēdienu un kompāniju atstāja austeru someljē Renāra gādīgajās rokās, kurš rūpējās par vakara izklaidi, kas bija īpaši veltīta Maijai. Pāris austeres atmūķēja arī Markus, tomēr tās atdeva dāmām.

Kamēr Indrai austeres gāja iekšā kā smērētas, Maijai izklaide izrādījās ”nepatīkamākā šī vakara sadaļa”. ”Tagad es tiešām zinu, ka tas nav man,” pēc austeres notiesāšanas secināja Maija. Viņa sprieda, ka tā nebija nekāda izklaide, bet drīzāk riebīga izjokošana.

”Visu cieņu Renāram, un es zinu, ka man tika iedots pats labākais, bet man pēc tam bija slikta dūša, un man tiešām mazliet pabojāja vakaru,” neslēpa Maija. Arī Markus Riva nejutās diezko izklaidēts.

Pēc tam, kad Indra bija vienpersoniski izbaudījusi izklaidi, galdā tika celts pamatēdiens, kurā Arvils bija sarūpējis risoto. Savukārt desertā namatēvs pasniedza bezē kūciņu. Speciāli Markum tika sarūpēts augļu smūtijs, kurā mūziķis gan mazliet vīlās.

Kopsummā Arvilam par savām mākslinieciskajām vakariņām nopelnīja 76 punktus.

Video: Maija Sējāne vakariņu šovā sarīko jestras sacīkstes ar zāles pļāvēju

1 komentārs