Jaunais aktieris Kārlis Tols beidzot izskaidro, kādēļ nolakojis nagus

9 komentāri

Šajā nedēļā šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” viens pie otra ciemojas zināmi latgalieši – mūziķis Arnis Slobožaņins, Dzīļu” maiznīcas saimniece Aina Barsukova, ”X Faktora” kolorītā dalībniece Margarita Kolosova, bet nedēļas noslēdzošās vakariņas sarūpēs jaunais aktieris Kārlis Tols no Rēzeknes.

Iepriekšējos raidījumos ne viena vien skatītāja uzmanību bija piesaistījis vīrieša krāšņais manikīrs. Nu, gatavojot vakariņas saviem jaunajiem draugiem, viņš beidzot atklāj tā iemeslu.

”Nagus nokrāsoju nesen. Bija viena fotosesija, kurā es pārģērbos par visu kaut ko. Mēs mainījāmies lomām, un fotosesija notika šajā dzīvoklī,” atklāj Kārlis.

Projekta autore bijusi kāda aktiera draudzene, kura ir topošā māksliniece un akadēmijā veido savu kursa darbu.

”Īstenībā vasaras sezonā, kad nav izrāžu, nokrāsot nagus var atļauties,” spriež aktieris.

Kā atklāj Arnis, viņš pirmo reizi ar sievieti pārģērbies 12 gadu vecumā arī fotosesijas vajadzībām: ”Mēs ar draugu laukos fotografējāmies ar kazu, tad es pārģērbos par sievieti. Mēs ākstījāmies.”

Savukārt Margarita neslēpj, ka Kārļa krāsotos nagus pamanījusi uzreiz. ”Cilvēks izpaužas, kā viņš grib. Man tas ir pilnīgi vienalga.

Ja mans dēls nokrāsotu nagus, es labāk paņemtu āmuru un ar āmuru viņas zilus sataisītu. Diezgan ilgi turas, ja kas.”

Tāpat viņa ieinteresējas: ja Kārlim vajadzējis pārģērbties par sievieti, vai viņš nodzinis bārdu vai bijis ”Eirovīzijas” zvaigzne Končita Vursta.

Kāds izvērtīsies vakars pie šīs nedēļas klusākā dalībnieka Kārļa un kurš kļūs par uzvarētāju, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” ceturtdien, 15. oktobrī, plkst. 18:10 kanālā TV3 un izklaides satura platformā Go3 jebkurā vietā un laikā!

9 komentāri