Ieva Adamss vakariņu šovā Busulim uzdāvina prezervatīvus

6 komentāri

Šonedēļ TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” viens pie otra ciemojas īsti kurzemnieki – Sabiles kultūras dzīves pavēlniece un vietējā slavenība Gerda Zeberiņa, pasniedzēja Ieva Adamss, leģendārās grupas ”Līvi” jaunākais dalībnieks Henrijs Mucenieks un Talsos dzīvojošais dziedātājs Intars Busulis, kurš galdu klāja pirmajā vakarā.

Tā kā Intara Busuļa sieva Inga nebija piekritusi vakariņas rīkot ģimenes ligzdiņā, dziedātājs kompāniju uzņēma Melnsilā pie jūras, par ko izpelnījās pārmetumus no Ievas Adamss: ”Kāpēc šitāds blats? Es taču likšu sevi kaunā savā pussabrukušajā būdiņā.” Arī Gerda neslēpa vilšanos, ka ciemiņi uzņemti jūras krastā, nevis mūziķa mājās.

Gatavojot vakariņas, Intars atklāja gan to, ka par viņu Krievijā fano daudz aktīvāk un apjomīgāk nekā pašu mājās, kā arī atzinās, kā ticis pie tik kuplas ģimenes: ”Tā gadījās, vienkārši sekss patīk.” Viņš izteica cerību, ka varbūt ar Ievu Adamss izdosies apspriest ģimenes veidošanas jautājumu.

”Tad mēs iebrauksim aptiekā, es aizvedīšu Intaram dāvanu. Uzreiz nekādu bērnu! Ja viņš pasniegs gurķus, es parādīšu, kā šo dāvanu lietot,” bez sevišķas skubināšanas paziņoja Adamss, un pa ceļam uz Melnsilu viņa iegādājās prezervatīvus.

”Kādi joki, tāda dāvana”, par oriģinālo ”ciemakukuli” izteicās Busulis. ”Bet es teikšu, ka nav trāpīts. Es nelietoju.”

Būt pirmajam, kurš uzņem viesus, allaž bijis izaicinoši, un Gerda sprieda, ka namatēvs varējis būt daudz atraktīvs. Kā skaidroja Busulis, uztraukums esot kā pirms pirmās nakts. ”Tas ir vairāk nekā pirmā nakts. Tā ir drausmīga izkāpšana no komforta zonas,” klāstīja Adamss.

Vakariņās Intars bija sagatavojis to, kas garšo pašam, un kā pirmās pasniedza kartupeļu šķēlītes ar biezpienu un siļķes gabaliņu. Savukārt pamatēdienā pēc ilgākas gaidīšanas galdā tika celtas grillētas ribiņas medus glazūrā kopā ar mazsālītiem gurķīšiem.

Pēc iestiprināšanās namatēvs viesus aicināja izlocīt kājas, dodoties pastaigā pa Ēvažu stāvkrastu, bet tās noslēgumā viņš nelaida garām izdevību nopeldēties un malā stāvošos uzjautrināja ne pa jokam.

Pēc izstaigāšanās un izpeldēšanās četrinieks atgriezās vakariņu norises vietā, lai baudītu desertu. Zemeņu zupiņa ar biezpiena krēmu par saldu izrādījās gan Ievai, gan Henrijam.

Intara kopējo veikumu Henrijs un Gerda novērtēja ar deviņiem punktiem, bet Ieva – ar septiņiem punktiem, kaut sākumā viņa atzina, ka Busulis būtu pelnījis 11 balles par to vien, ka viņš, būdams ļoti aizņemts, piekritis dalībai šovā. Šīs nedēļas vakariņu maratons tika atklāts ar 25 punktiem.

6 komentāri