”Ielejiet kāds viņai 50 gramus!” ”Influencerim” Kasparam Bērziņam švuncīgs uznāciens vakariņu šovā

2 komentāri
”Ielejiet kāds viņai 50 gramus!” ”Influencerim” Kasparam Bērziņam švuncīgs uznāciens vakariņu šovā

Pirmdienas, 12. aprīļa, pievakarē pie TV3 skatītājiem ar jaunu raidījumu ciklu dosies izklaidējošais kulinārijas šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”, un jau pirmajā vakarā spraigu momentu netrūks.

”Gandrīz ideālās vakariņās” šajā nedēļā vienkopus pulcējusies vietējo uzņēmēju kompānija – kūku mājražotāja Ilze Kupča, ”Kurts coffee” un skaistumkopšanas salona ”Auch” saimniece Ketija Karlsone, ”influenceris” un kafijas pagatavošanas eksperts Kaspars Bērziņš un aktieris Ivars Auziņš, kurš jau kādu laiku rosās kaņepju produktu biznesā.

Pirmajā vakarā galdu klās Ketija, tomēr lielu daļu uzmanības šajā vakarā izpelnīsies Kaspars, un viņš uz šīs nedēļas pirmajām vakariņām licis lielas cerības: ”Forša atmosfēra, garšīgi ēdieni, būs jauki.”

Kaut arī Ketija centusies, lai viss godam izdotos, apsēžoties pie vakariņu galda, ciemiņiem nepaslīd garām, cik namamāte patiesībā ir satraukusies.

”Protams, nenormāli uztraukusies,” Ketijas nemieru pamanījis Kaspars. ”Tas pirmais man likās: ārprāts, ielejiet kāds viņai 50 gramus! Lai cilvēks nomierinās.”

Ivars spriež, ka satraukties, uzņemot viesos pilnīgus svešiniekus, ir dabiski. ”Pašā sākumā man reakcija likās ļoti normāla, jo pilnīgi visi sveši. Mēs pārējie pirms tam dabūjām mazliet parunāt. Un Ketija mūs ieraudzīja tikai tad, kad mēs jau nācām. Skaidrs, ka tas ir trauksmains brīdis. Bet visi viņai centās ļoti palīdzēt un visu atslābināt,” saka aktieris.

Kāds izvērtīsies vakars Ketijas vadībā, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” pirmdien, 12. aprīlī, plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!