”Ideālās vakariņas” pie Kristīnes Komarovskas iesākas ar pamatīgu blīkšķi

0 Komentāru
”Ideālās vakariņas” pie Kristīnes Komarovskas iesākas ar pamatīgu blīkšķi

Šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ savā starpā sacenšas rūdīti televīzijas ļaudis – sporta ziņu guru Toms Prāmnieks, TV3 balss Guntis Krivms, ”Superbingo” vadītāja Krista Zvirgzdiņa un ”900 sekundes” vadītāja Kristīne Komarovska, kura viesus uzņēma trešdienas vakarā.

Pirms vakariņām Kristīne sprieda, ka varētu saņemt pārmetumus, ka viņas gatavotie ēdieni ir trekni. ”Ir auksts un ir rudens, tādēļ jāēd kārtīgi,” skaidroja šā vakara namamāte.

Kā izteicās Toms, Kristīne šovā vēlas uzvarēt, jo iepriekšējos vakaros visu cītīgi vēroja un piefiksēja, kamēr viņš pats ik vakaru vienkārši dodas paēst. Arī Guntis sprieda, ka Kristīnei ”ir svarīgi cīnīties par punktiem, par uzvaru un būt pirmajai”.

Kristīnes viesus sagaidīja arī viņas kaķis, un namamāte bez liekas kavēšanās aicināja jaunos draugus doties kulinārā ceļojumā apkārt Eiropai.

Sēžoties pie vakariņu galda, Kristīne pavēstīja, ka visa vakara gaitā viņa sarūpējusi dažādas atrakcijas, lai nav tikai ”jāliek iekšā”. Kad bija pārsprādzināti baloni un vakars bija paziņots par atklātu, galdā tika celts pirmais ēdiens – zaļo zirnīšu un šķiņķa biezzupa.

Pamatēdienā Kristīne bija pagatavojusi brangu katlu ar mīdijām un visus aicināja ēst dūšīgi. Taču izrādījās, ka Krista nav šo jūras velšu cienītāja, tādēļ viņa gardu muti notiesāja vien buljonu, kurā tās bija vārītas. Krista gan atzinās, ka kādu mīdiju tomēr nogaršoja, cerot, ka Kristīnes gatavotās mainīs viņas paradumus attiecībā pret mīdijām, tomēr tas nebija noticis.

Īpaši pie sirds pamatēdiens gāja Guntim: ”Es pat nedzirdēju, ko galda biedri runāja, es tikai maucu iekšā mīdijas.”

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks vakara izklaidei, un kompāniju ar savu klātbūtni pagodināja rokrakstu analīzes speciāliste Irita, kura par katru no viesiem kaut ko pastāstīja.

Lai ciemiņi atslābtu no dzirdētā, Kristīne galdā cēla ogu kramblu ar pašas gatavotu saldējumu.

Kā vakariņu noslēgumā atzinās Krista, pilnībā izbaudīt vakaru viņai neļāva tas, ka viņa cieš no alerģijas pret kaķiem.

Ciemošanos pie Kristīnes viesi novērtēja ar 77 punktiem.

0 Komentāru